ותחיינה את הילדים: אשר בן חיים בסינגל חדש - חסידיניוז

ותחיינה את הילדים: אשר בן חיים בסינגל חדש

מאת: מערכת חסידיניוז | י״ד בטבת ה׳תשע״ב (09/01/12) 8:11 | שירים חסידיים | הדפס הדפס

אשר בן חיים - העניקי לי חיים

אשר בן חיים הוא אברך בן תורה מבת ים, בעל חברת אלימלך הפקות שהנפיק לנו בעבר אלבום בכורה בשם תשובה וכן מספר סינגלים מתוך אלבום שני שבדרך, בינהם הלהיט אש להבה אותו חיבר לכבוד לימוד התורה הקדושה.

התופעה המזעזעת של נשים רבות המפילות את עוברן בתואנה כזאת או אחרת, ולא מודעות לעובדה הפשוטה כי העובר שהן נושאות הוא ייצור חי לכל דבר והפלה משמעה רצח לכל דבר, נגעה לליבו של אשר ולא נתנה לו מנוח.

כדרכו בקודש הוא פנה אל חברו הטוב, המעבד כפיר סימן טוב ויחד החלו בהפקת שיר שישמיע את קולו של העובר חסר האונים הפונה אל אימו בתחנונים: אמא, העניקי לי חיים. ר' מאיר לוגאשי, שמע על היוזמה וחיבר מילים מרטיטות בנושא, כפיר סימן טוב גייס את מיטב הנגנים וניצח על המלאכת העיבודים וכן היה שותף למלאכת ההלחנה יחד עם אשר בעצמו. השיר נחתם בקולו המתוק של בנו של אשר, אלימלך בן חיים – אשר מודה לאימו שתחי' על החיים שהעניקה לו.

בשבוע זה של פרשת שמות, בו אנו קוראים על פעולתן של המיילדות העבריות שפרה ופועה שמסרו נפשן על הצלת חייהם של הילדים היהודים, אין יותר מתאים מלעורר את הנושא, כששירו של אשר בן חיים קורא לכל נשות ישראל: אמא, העניקי לי חיים!

לחצו PLAY להאזנה לשיר[audio:https://www.chasidinews.com/wp-content/uploads/2012/01/asherbenchaim-haaniki.mp3|titles=אשר בן חיים – העניקי לי חיים]

דירוג כתבה: כוכב אחדשני כוכביםשלושה כוכביםארבעה כוכביםחמישה כוכבים ממוצע: 5.00
Loading...

תגיות: ,


תגובות (1)

  1. חסוי הגיב:

    אשר בן חיים אשרייך כל הכבוד שיר מרגש ביותר ממש יפה כל הכבוד לך !! 🙂

השאר תגובה

תוכן תגובה