מישל פרדס וסינגולדה בסינגל חדש: שים שלום - חסידיניוז

מישל פרדס וסינגולדה בסינגל חדש: שים שלום

מאת: מתי שיינברג | י״ב בשבט ה׳תשע״ב (05/02/12) 8:33 | שירים חסידיים | הדפס הדפס

מישל פרדס - שים שלום

סינגל שני ומרענן מבית אולפנו של מישל פרדס – "שים שלום" ובעיבודו המוצלח של אבי סינגולדה משוחרר היום אל ערוצי המדיה. מילות השיר מתוך תפילת שמונה עשרה ובסגנון "סופט רוק" קלאסי התואם את סגנונו של מישל באופן הדוק. כמו בשירים הקודמים, מישל לא מתפשר ומצליח להוציא שיר מסקרן ומפתיע גם בסינגל השלישי שלו. קולו העדין משתלב בצורה מיוחדת עם הרוק של סינגולדה וביחד הם יוצרים את סגנון ה-"פרדסופט" הייחודי.

מישל שמקפיד לעבוד עם טובי המוזיקאים בארץ הקודש מצליח לפרוץ גבולות ומדינות ולהביא את שיריו גם אל מחוץ לגבולות ארץ הקודש. פרדס, איש עסקים חובק עולם, קופץ לישראל בכל הפוגה אפשרית ומקליט שירים שהופכים במהרה ל"נציגי אירופה במוסיקה היהודית", בזכות סגנונו המיוחד. שים שלום הוא שיר קליל ואופטימי שקורץ לעבר השכנת שלום בינלאומית.

מישל בוגר האקדמיה למוסיקה בבריסל, אינו מקל ראש בכל הקשור להלחנת מוזיקה. "לחן מתחבר עם עבודת השם, הלחנים שלי גורמים לי להרגיש טוב עם עצמי ואני מקווה שאוכל לגרום למאזינים להתחבר לפסוקים הקדושים כמו שאני מחובר אליהם, ולהשכין שלום אצל כל אחד ואחד מאתנו…".

האלבום השני של מישל פרדס, 'אדון השלום' נמצא בשלבי ליטוש אחרונים באולפן וצפוי לצאת בע"ה בחודשים הקרובים.

לחצו PLAY להאזנה לשיר[audio:https://www.chasidinews.com/wp-content/uploads/2012/02/michelPardes.SimShalom.mp3|titles=מישל פרדס – שים שלום]

דירוג כתבה: כוכב אחדשני כוכביםשלושה כוכביםארבעה כוכביםחמישה כוכבים
Loading...

תגיות: , ,


השאר תגובה

תוכן תגובה