בדרך לאלבום בכורה: מנדי ורצברגר אומר תודה

מנדי ורצברגר - ואני תפילתי

מענדי ורצברגר נמצא מאחורי הקלעים של תעשיית המוסיקה החסידית כבר מספר שנים לא מבוטל. קולו ולחניו מעטרים שירים חסידים מוכרים של גדולי הזמר כמו יוסף חיים שוואקי, מענדי וואלד, פיאמטנה ורבים אחרים.

כילד שגדל בטורנטו בקנדה מענדי שר באינספור אלבומים, אבל לולא התעקשותה של אימו – העבודות על אלבום סולו לעולם לא היו מתחילות. ככל שהזמן עבר מוסיקה נהייתה חלק אינטגרלי מחייו ומענדי מצא את עצמו מלחין שיר אחרי שיר. העבודות על האלבום החלו לתפוץ תאוצה רק אחרי פטירתו אימו ע"ה בקיץ שעבר והוא מוקדש לזכרה כמובן.

האלבום 'ואני תפילתי' שצפוי לראות אור אי"ה לקראת ראש חודש אדר יכיל 11 רצועות, עשרה מהם נכתבו והולחנו ע"י מענדי עצמו. סוללה מכובדת של בכירי התעשייה התגייסו למלאכה, כולל: איצי וואלדנר, איצי שווארץ, יענקי קטינא, משה ורצברגר, אלי לישנסקי, שי בכר, ניר גרף, מונה רוזנבלום, אלי לאופר, איצי ספינר, שלומי קאופמן, יואלי דיקמן, אברימי ברקו, רולי אזרחי ושאולי בראך.

עד שיצא האלבום, צוות ההפקה שיחרר קליפ חביב לשיר 'תודה לך' מתוך האלבום, אותו ביים וצילם דני פינקלמן.

ביצועים נוספים

שירים חסידיים

אבי הס בסינגל כיסופים חדש "מקדש מלך"

הזמר והיוצר אבי הס (השבת, לעלות בהר, לישועתך) משחרר סינגל חדש מלא בתקווה וציפייה לירושלים הבנויה "מקדש מלך" אותו הלחין מול חומות העיר העתיקה . העיבוד וההפקה המוזיקלית של אבי בעצמו.

להאזנה ←
שירים חסידיים

יענקי היל בסינגל חדש: "פשוט לחיות"

הלחימה בדרום בעיצומה, רוחות מלחמה נושבות בצפון, בתוך סערת הרגשות שאופפת את כולנו, משחרר יענקי היל סינגל חדש ״פשוט לחיות״, מילות השיר, שהולחן ונכתב על ידי המעבד אלי קליין.

להאזנה ←

בקרוב נשוב לפעילות תקינה