- חסידיניוז - https://www.chasidinews.com -

אחד למעלה- רועי ידיד בסינגל חדש, קיצבי וסוחף!

רועי ידיד - אחד למעלה

רועי ידיד ממשיך לבסס את מקומו ככוכב עולה במגזר הדתי כאשר בעקבות האלבום הקודם הוא גם נחשף לציבור הכללי עם להיטים כמו 'נדיבים', 'אתה יודע' ו'איש של חורף' וזכה להיכנס עם שיריו למצעדי הפזמונים לתחנות הרדיו הכלליות. קהל מעריציו של רועי רק ממשיך לגדול כאשר ידיד ממלא את היומן בהופעות רבות בארץ ובעולם. כשנה לאחר צאת אלבומו השני והמצליח 'רגע של ניצחון', רועי לא נח וכבר עובד על אלבומו השלישי במספר.

'אחד למעלה' הינו סינגל ראשון מתוך האלבום החדש האמור לצאת בקרוב. את המילים והלחן כתב רועי בעצמו שזה כבר שנים מוכיח את היותו יוצר מבטיח בנוסף להיותו זמר מוכשר ומיוחד. על מלאכת העיבוד שקד אלדד רצון יחד עם רועי בעצמו, מאותו בית יוצר של הלהיט המפורסם של רועי 'את לי ארץ'.

הפעם מדובר בשיר קצבי וסוחף המדבר על אמונה ולדעת שבכל מה שקורה סביבנו יש יד אחת שמכוונת וכל שומעיו כבר מדברים עליו כלהיט הבא בכל האירועים וברדיו. תענוג לשמוע את רועי בקולו המתוק והמרגש בא לידי ביטוי גם בשיר כדוגמת 'אחד למעלה' שמשלב אלקטרוניקה וכלים חיים.

לחצו PLAY להאזנה לשיר[audio:https://www.chasidinews.com/wp-content/uploads/2012/03/roiyadid-echad.mp3|titles=רועי ידיד – אחד למעלה]