- חסידיניוז - https://www.chasidinews.com -

פרחי ישראל "באהבת חינם" בדרך לאלבום שני!

פרחי ישראל - באהבת חינם

סנונית ראשונה מתוך אלבום חדש, מגיעה כעת אל עורכי ומגישה המוסיקה היהודית. מקהלת הילדים פרחי ישראל מגבעת שמואל עם 'באהבת חינם', סינגל ראשון בדרך לאלבום חדש, שני במספר.

המקהלה, בניצוחו של מאיר גבאי ובניהולו של ארנון גולדברג כוללת כעשרים כישרונות צעירים וצעירים עוד יותר. הילדים נפגשים בכל שבוע לחוג שירה, לומדים את עקרונות המוסיקה היהודית והישראלית, מתאמנים וגם מופיעים באירועים מקומיים וממלכתיים. אלבום הבכורה של המקהלה נעשה ונצליח שיצא לפני כשנה, אכן עשה והצליח וזכה לשבחים רבים.

ההרכב הצעיר מתמחה ברפרטואר מרשים, המשלב יחד שירים ישראליים לצד שירי קודש ונשמה, בעיבודים חדשניים ובלחנים מקוריים. עושר הסגנונות המוסיקליים ורבגוניות הטקסטים, שואף לייצג את מרקם התרבות הישראלית על שלל מרכיביה "עם הפנים לכלל ישראל". גם בסינגל 'אהבת חינם' מבקשים להעביר הילדים מסר של אחדות לציבור בישראל.

"על רקע האירועים האחרונים, בהם אחים מפנים עורף לעצמם ובשר מבשרם", מסביר המוסיקאי ומנצח הלהקה מאיר גבאי, "החלטנו ב'פרחי ישראל' להתמקד ביצירת אחדות אמתית בעם, כי כולנו בעצם משפחה אחת. חרדים וחילוניים, חיילים ואזרחים צריכים להשקיע באהבת חינם. הגיעה העת להפוך את השנאה, מאיבה לאהבה…".

האלבום המלא יצא בע"ה לקראת ל"ג בעומר, עת תצא הלהקה לסיבוב הופעות בישראל וכן בקהילות יהודיות בחו"ל.

לחצו PLAY להאזנה לשיר[audio:https://www.chasidinews.com/wp-content/uploads/2012/03/Pirchaisrael-ahavat.mp3|titles=פרחי ישראל – באהבת חינם]