- חסידיניוז - https://www.chasidinews.com -

"לא תנצחו אותי" – יא בה YE בקאוור לשיר האהוב

יא בה Ye

"לא תנצחו אותי " הוא סינגל השני מתוך אלבום בכורה של להקת הרוק יא בה YE. הלהיט המצליח והאהוב שיצא לראשונה בשנת 1984 ע"י יהורם גאון אומץ על ידי הלהקה החדשה וזכה לגרסה רוקיסטית ומפתיעה.

אחרי שנים של קריירה מוסיקלית ענפה בארץ ובעולם בתחום הפופ החסידי, הקימו ישי לפידות ועמירן דביר את יא בה YE הרכב רוק ישראלי-יהודי מקורי. האלבום החדש שמתוכו שוחרר לפני כחודש הסינגל הראשון "בכיתי וצעקתי" יכלול מוסיקה מקורית לצד חידושים מרעננים לקלסיות ישראליות ויהודיות ביניהם 'לא תנצחו אותי' של נעמי שמר, שנבחר כאמור להיות הסינגל השני של האלבום.

הלהקה מונה כשישה יוצרים וייחודה הוא במרקם המגוון של חבריה מוזיקאים בעלי רקע אישי הנע בין העולם הדתי לחילוני ביניהם: עמירן דביר, ישי לפידות, מתן רהב, אלדד אורלב דודי סתר ומאור ״פופיק" פלוטניק. הפסיפס המוזיקלי של חברי הלהקה יוצר DNA ייחודי שמאפשר לציבור חילוני ודתי כאחד להתחבר ללחנים ולטקסטים. כל אחד מחברי הלהקה מביא ללהקה את הרקע המוזיקלי עליו גדל.

לחצו PLAY להאזנה לשיר[audio:https://www.chasidinews.com/wp-content/uploads/2012/04/yabaye-LoTenzhouOti.mp3|titles=יא בה YE – לא תנצחו אותי]