הישיבה יוניברסיטי מנפיקה להקה נוספת: Y-Studs - חסידיניוז

הישיבה יוניברסיטי מנפיקה להקה נוספת: Y-Studs

מאת: יוסי אשרי | ח׳ באייר ה׳תשע״ב (30/04/12) 11:43 | אלבומים חדשים | הדפס הדפס

ystuds

בעיצומה של העונה הווקאלית, בה אנו נמצאים כעת- להקה חדשה פורצת לשוק. לחבורה קוראים Y-Studs וכמשתמע משמם, גם הם סטודנטים הלומדים בישיבה יוניברסיטי (מזכיר לכם מישהו?).

בשנתיים האחרונות הופיעה הלהקה ברחבי בארצות הברית, עד שהבשילו התנאים לאלבום בכורה, ווקאלי כמובן. קולות הסולו של חברי הלהקה חוברים יחד לכדי הרמוניה מושלמת באלבום החדש שנקרא " Take me Home" דהיינו: קח אותי הביתה.

חלק ממילות השירים הם באנגלית, כך שספק רב אם נראה את האלבום על מדפי החנויות בארץ הקודש, בינתיים תאלצו להסתפק בחנות המקוונת של אדרת מיוזיק המפיצה את האלבום בארצות הברית.

לחצו PLAY להאזנה למיקס משירי האלבום[audio:https://www.chasidinews.com/wp-content/uploads/2012/04/ystudssampler.mp3|titles=Y-STUDS]

דירוג כתבה: כוכב אחדשני כוכביםשלושה כוכביםארבעה כוכביםחמישה כוכבים ממוצע: 4.82
Loading...

תגיות: , , ,


תגובות (6)

 1. צופיה הגיב:

  אני לא יודעת איך בכלל אתם מפרסמים את הלהקה הזאת באתר שלכם.
  שמחתי בהתחלה לשמוע שיש עוד להקה תוצרת ישיבה אוניברסיטי, אבל כששמעתי את השיירים הבנתי ששמחתי מוקדם מידיי. הם מרשים לעצמם קצת יותר מהמכביטס וממש שרים שירים לועזיים! בן אדם שלא מכיר את השירים יכול לחשוב שאלה 'שירי קודש' כביכול באנגלית אבל הם אפילו לא גיירו אותם אלא שרו ממש את השירים עצמם.
  תעשו משהו בנידון בבקשה ותבדקו את השירים לפני שאתם מפרסמים!
  זמר ששר שיר או שניים עם הברה אשכנזית ולובש כיפה לא בהכרח זמר דתי!
  מילא לפרסם את השיר אבל את כל הדיסק?? נו באמת. הגזמתם הפעם

 2. משה הגיב:

  גברת צופיה הנכבדה
  גם המכביטס עשו את זה בביצועים של שירים לועזיים בדיוק כמו המקור . שני שירים לפחות באלבום החדש הם כאלה. מה שלא מתאים לך אל תקשיבי… אם התוכן מתאים אין שום בעיה לבצע שיר כזה. זה לא יותר גרוע משמע ישראל או
  ארים ראשי ,רק תפילה אשא ועוד.. דיי לצביעות

 3. ליאלושקה הגיב:

  זה ווקאלי זה??
  כשנכנסתי היה רשום דיסק וואקלי- כשהפעלתי-חשבתי שטעיתי בכתובת!!!

 4. צופיה הגיב:

  מה קשר צביעות?? המכביטס גם לא תכלית השלימות אבל לפחות רוב השירים שלהם דתיים, שלא כמו אלה שהרוב לועזי והמיעוט דתי! וגם השתיים שלוש שהם לועזיים אז זה לפחות על "היה לי יום רע בלה בלה בלה" לא שירים כמו incomplete
  בסדר אנחנו לא מושלמים ולא כל מה שאנחנו שומעים הוא מאה אחוז (לפחות אני) אבל אניחושבת שצריך להיות איזשהו גבול וקצת צנזורה..זה הכל

 5. נתי הגיב:

  אני לא יודע מה להגיד.
  הם לא יכולים לעשות שירים משלהם?!!! להגיד את האמת אני מעריץ של להקת המכביטס שגם היא מישיבה יוניברסיטי וגם לקחו שירים לעצמם אבל לפחות עשו ביצוע מוצלח יותר ויותר שירים משלהם ושרו רוב בעברית. תסתכלו גם על הכריכה!!!!
  חוסר השקעה מוחלט!!!!!! המנגינה כנראה היא הדבר היחיד הטוב באלבום הזה. אני אומנם לא טוב יותר מהם, אבל זו הביקורת!! שיתחילו לשיר יותר בעברית עם יותר קדושה ופחות בעיות עם "זכויות יוצרים". ושיעלו קליפ ליוטיוב ויעלו לשם שיר באנגלית שכל העולם או לפחות חלק ממנו אוהבים אותו כדי שיקבלו צפיות רבות.

השאר תגובה

תוכן תגובה