משהו מיוחד - ספר תיאטרון בובות בסדרת אצבעות - חסידיניוז

משהו מיוחד – ספר תיאטרון בובות בסדרת אצבעות

מאת: מערכת חסידיניוז | י״א באייר ה׳תשע״ב (03/05/12) 10:12 | אלבומים לצפיה | הדפס הדפס

אצבעות - משהו מיוחד - גרינטק

"משהו מיוחד" הוא ספר ראשון בסדרת האיכות "אצבעות", ספרי חוויה המשלבים תיאטרון בובות המופעלות באמצעות האצבעות. הסדרה מיועדת לגיל הרך ומותאמת לרמה שכלית ורגשית של ילדים בגיל זה. הספרים נכתבו בליווי פדגוגי בדגש על הרחבת ידע ורגשות הילד. הספר מעצים את חווית הקראת הסיפור דרך שימוש בבובות אצבע המוסיפות המחשה וגירוי ויזואלי (חזותי).

"משהו מיוחד" הספר הנוכחי בסדרה, מספר על מעמד חברתי וקבלת השונה. הוא מקנה לילד כלים לזהות צדדים חיוביים בכל אדם ומאפשר לו הזדמנות להתמודד עם רגשותיו ועם אלה של האחר.

בספר שכתבה שרה שמש, צילומי צבע מרהיבים, גרפיקה איכותית, הדפסה ולמינציה. הבובות יוצרו מבד קטיפתי אלסטי, המתאים לגדלי אצבעות שונים (הורים וילדים) ברמת גימור גבוהה, נהנות מ'תו תקן' מחמיר ביותר ומיועדות לשימוש רב פעמי.

המארז כולל גם דפי הדרכה והפעלה לאם ולילד, שנכתבו ונערכו על ידי אנשי מקצוע בתחום ההוראה וקידום הילד הרך. בין הדפים ניתן למצוא רעיונות למשחקים (יחיד וקבוצה) ברמות שונות שיעניקו לילד שעת איכות חווייתית ערכית ומתוקה.

הפצה: גרינטק.

דירוג כתבה: כוכב אחדשני כוכביםשלושה כוכביםארבעה כוכביםחמישה כוכבים ממוצע: 4.27
Loading...

תגיות: , ,


תגובות (2)

  1. שושי שושן הגיב:

    אני מעונינת לשדרג ספר ילדים שהוצאתי לאור ולמכור אותו עם בובות אצבע. האם תוכלו ליעץ לי בענין כולל עלויות. לספר קוראים"על ראשו של הר עמד עכבר" ויש בו חמש דמויות כלב, חתול, ברווז,עכבר וילד.

  2. תמר נאור הגיב:

    היכן ניתן להשיג את הספר ?

השאר תגובה

תוכן תגובה