האלבום המואר: אבי גסנר באלבום חדש ומדליק! - חסידיניוז

האלבום המואר: אבי גסנר באלבום חדש ומדליק!

מאת: מערכת חסידיניוז | כ״ד באייר ה׳תשע״ב (16/05/12) 12:42 | אלבומים חדשים | הדפס הדפס

אבי גסנר - אור

בתום ארבע שנות עבודה, עשרות שיעורי חזנות ושירה, אינסוף שעות אולפן ומאות לחנים, בוקע סופסוף האור באלבום חדש ומפתיע, אלבום הבכורה של אברהם (אבי) גסנר. גסנר שהפיץ בשנתיים האחרונות כחצי תריסר שירים יהודיים מקוריים, מגיע לישורת האחרונה עם אלבום אחר, שונה ומיוחד. משה לאופר ואלי לאופר חתומים על כל הלחנים, ברק בן צור עיבד, בורא עולם הפיק וגסנר – עשה את כל השאר.

בדברי הסיכום על עטיפת האלבום מודה גסנר לבורא העולם "המנחני בדרך האור". ככלל, לא לחינם המתין עד למועד צאת האלבום, ערב ל"ג בעומר. מדובר בתאריך מיוחד ועוצמתי הטומן בחובו הזדמנות המסוגלת להביא אור גדול לעולם וגסנר מאמין ופועל בעניין רבות.

לא תמיד היה אברהם (אבי) גסנר זמר ובוודאי שלא חזן. גסנר (56) המתגורר עם רעייתו אהובה בכפר סבא, הוא סוכן ביטוח פנסיוני במקצועו ואולם בעשור האחרון ביצע סוויצ' תרבותי מעניין. הוא החל ממלא את עתותיו בשיעורי חזנות ופיתוח קול במכון הירושלמי לחזנות ומוסיקה והתמקצע בלימוד תרבות ויצירה יהודית. התוצאה, כפי שאפשר להתרשם מהאזנה לאלבום "אור", מדברת בעד עצמה.

"אני רוצה לפנות אל כלל העם", מסביר גסנר, "כדי לאפשר לציבור הרחב להתחבר אל שיריי, ביצעתי אותם כך שיתאימו לכל אוזן וחך תרבותי". בחירת הטקסטים, הלחן והעיבודים יסייעו לשומעיהם להתחבר למילות הקודש המתאימות לכל אדם בעולם, בלי קשר למידת קרבתו ליהדות.

האלבום מגיע לשוק בשני פורמטים: עטיפת דיגיפק מהודרת מקרטון ואריזה מוארת "מדליקה" ומפתיעה לאנשי המדיה…

הפצה: גרינטק.

לחצו PLAY להאזנה לשיר 'ירושלים' מתוך האלבום[audio:https://www.chasidinews.com/wp-content/uploads/2012/05/avigasner-jerusalem.mp3|titles=אבי גסנר – ירושלים]

דירוג כתבה: כוכב אחדשני כוכביםשלושה כוכביםארבעה כוכביםחמישה כוכבים ממוצע: 5.00
Loading...

תגיות: , , , , ,


השאר תגובה

תוכן תגובה