הישר מבלגיה: אדון השלום - אלבום חדש למישל פרדס - חסידיניוז

הישר מבלגיה: אדון השלום – אלבום חדש למישל פרדס

מאת: מערכת חסידיניוז | ז׳ בסיון ה׳תשע״ב (28/05/12) 11:10 | אלבומים חדשים | הדפס הדפס

מישל פרדס - אדון השלום

מישל פרדס- משיק אלבום שני ומושקע אחרי שנים של עבודה אינטנסיבית באולפן. 'אדון השלום', החדש, הוא אולי האלבום הכי קורץ, ב'פרדס' המוסיקה העכשווי. מישל מביא עמו רוח נעימה לפסוקים ולמילים מהתנ"ך ולא רק: גם למילים מקוריות.

'שיר ציון' ו'שים שלום', הסנוניות ראשונות שפסעו מעדנות במצעדי המוסיקה, היו שגרירות טובות לקראת האלבום המלא. נגיעות הגיטרה של אבי סינגולדה שהפיק את האלבום, מורגשות היטב, ובכל השירים, ניתן למצוא מעברים מיוחדים ועיבודי גיטרה נפלאים. בכירים בתעשיית המוסיקה מכנים את פרדס כסולל ז'אנר חדש במוסיקה החסידית – "סופט רוק".

מישל מקפיד לעבוד עם נבחרי המוזיקאים בארץ, לא מתפשר גם באלבום השני, ומצליח להתעלות. פרדס עבר כברת דרך משמעותית ברמת ההפקה ובמורכבותה, והצליח לייצר מוסיקה מרתקת, נעימה, ומלאת חן, כהרגלו.

מישל פרדס (50), איש עסקים בלגי, חובק עולם, קופץ תכופות לישראל ומקליט שירים שהופכים במהרה ל"נציגי אירופה במוסיקה היהודית", בזכות סגנונו וקולו, המיוחדים, בוגר האקדמיה למוסיקה בבריסל. עד לפני מספר שנים הופיע פרדס כזמר משמח עם להקה חסידית צנועה בחתונות ובשמחות יהודיות באירופה. הוא אינו מקל ראש בכל הקשור להלחנת מוזיקה, "לחן מתחבר עם עבודת השם, "חשוב לי להרגיש טוב עם עצמי והלחנים שלי עושים את העבודה, אני מקווה שאני אצליח לגרום גם למאזינים שלי להרגיש טוב עם עצמם דרך המוסיקה והפסוקים שאני מחובר אליהם, ודרכה להתחבר לאדון השלום…"

הפצה: גרינטק.

לחצו PLAY להאזנה לשיר 'לכה דודי' מתוך האלבום[audio:https://www.chasidinews.com/wp-content/uploads/2012/05/mishelpardes-lecha.mp3|titles=מישל פרדס – לכה דודי]

דירוג כתבה: כוכב אחדשני כוכביםשלושה כוכביםארבעה כוכביםחמישה כוכבים ממוצע: 5.00
Loading...

תגיות: , , ,


השאר תגובה

תוכן תגובה