בקצב היום: תכנית חדשה ושלמה טויסיג בבכורה

בקצב היום

משהו חדש באויר: רק אתמול הם עלו לאויר וכבר הספיקו לייצר לנו השמעת בכורה בפריסה עולמית. "בקצב היום" תוכנית המוסיקה היהודית הגדולה בעולם המשודרת מדי יום (ראשון עד חמישי) בתחנות הבאות:

רדיו הידברות ניו-יורק 97.5 FM
רדיו שלום בקנדה 1065 AM
ערוץ 2000 בלווין HOTBIRD
רדיו ישראל 1 באינטרנט
ובדף הפייסבוק ה' הוא המלך

ידוע שמוסיקה הוא דבר המחבר ומאחד בין עולמות. מטרת התוכנית היא להביא את המוסיקה היהודית גם למחוזות רחוקים ברחבי העולם. התוכנית מופקת על ידי ישראל 1 הפקות ואלעד שבר מדיה.

בימים אלו ממש אנשי ישראל 1 הפקות מקליטים את מיטב הרבנים מהארץ ומהעולם לפינות תורניות שישולבו במהלך התוכנית "בקצב היום" וזאת על מנת להפיץ את היהדות מתוך שמחה.

התוכנית רק עלתה לאויר וכבר פנו מספר גורמים מהקהילות היהודיות בחו"ל לישראל 1 הפקות שיפיקו את התוכנית גם בשפה הרוסית הספרדית והצרפתית עבור תחנות רדיו נוספות המגלות עניין רב בפרוייקט החובק עולם הזה.

את התוכניות ניתן לשמוע גם בערוץ היוטיוב של "בקצב היום":

http://www.youtube.com/watch?v=vlbR1FGNReA

לחצו PLAY להאזנה לשיר בהשמעת בכורה[audio:https://www.chasidinews.com/wp-content/uploads/2012/05/tausig-lehodot.mp3|titles=שלמה טויסיג – להודות]

ביצועים נוספים

שירים חסידיים

אבי הס בסינגל כיסופים חדש "מקדש מלך"

הזמר והיוצר אבי הס (השבת, לעלות בהר, לישועתך) משחרר סינגל חדש מלא בתקווה וציפייה לירושלים הבנויה "מקדש מלך" אותו הלחין מול חומות העיר העתיקה . העיבוד וההפקה המוזיקלית של אבי בעצמו.

להאזנה ←
שירים חסידיים

יענקי היל בסינגל חדש: "פשוט לחיות"

הלחימה בדרום בעיצומה, רוחות מלחמה נושבות בצפון, בתוך סערת הרגשות שאופפת את כולנו, משחרר יענקי היל סינגל חדש ״פשוט לחיות״, מילות השיר, שהולחן ונכתב על ידי המעבד אלי קליין.

להאזנה ←

בקרוב נשוב לפעילות תקינה