שבוע הספר בדברי שיר: אין מה לחפש במקום אחר!

דברי שירשבוע הספר הוא מסורת ארוכת שנים של יריד ספרים, הנחות ענק, מפגשים עם סופרים פופלאריים ועוד. השנה, מצטרפת אל החגיגה רשת התרבות היהודית – דברי שיר, שאך לפני שנה השיקה את חנות הקונספט שלה בקומה השלישית במתחם התחנה המרכזית בירושלים.

דברי שיר מצטרפת אל אחיותיה הגדולות סטיצמקי וצומת ספרים ומובילה מהפכה תרבותית של ממש, בכל מה שנוגע לספרות ומוסיקה יהודית. אחרי שנים רבות שהציבור נאלץ לכתת את רגליו ולרעות בשדות זרים, לראשונה שבוע הספר פונה גם למגזר שלא מתפשר על איכות ויראת שמיים. לרגל החגיגות ינתנו הנחות ענק של עד 70% הנחה על מגוון ספרים איכותיים. יצוין כי במקום הושקעו מאות אלפי שקלים והוא כולל גם פינות מוזיקה וקריאה ייחודיות, כדי שהציבור הדתי הצעיר יבלה ויקנה במקום אחד את התרבות השייכת לו.

הארוע המרכזי יתקיים אי"ה ביום שני כ"ח סיוון תשע"ב (18.6.12) בשעה 18:00 בחנות הקונספט בקומה השלישית במתחם התחנה במרכזית בירושלים. בתכנית: הרמת כוסית בהשתתפות הספרים והסופרים המובילים שעשו את השנה, שיחתמו גם על ספריהם. הבטיחו כבר את השתתפותם: יוסף המספר עם ספרו האוניברסלי 'נהר האמת' שכיכב השנה בכל מקום אפשרי, הסופר אלחנן ניר ('אמרת לבך' וספרי שירה רבים), הסופרת שירה סטופל ('כשירגעו הרוחות', 'ואדם אין') הסופר עודד מזרחי ('עין רואה') הזמר יצחק מאיר עם אלבומו רב המכר 'עתיקא קדישא' והסופרת ד"ר אילנה ברקוביץ עם ספרה המהפכני 'לבחור מחדש' (רשימה חלקית).

חשוב לציין כי בניגוד לאשתקד, השנה הארוע פתוח לקהל הרחב והכניסה חופשית, כך שמסתמן שהשקית האדומה הולכת לנצח, בגדול.

ביצועים נוספים

בקרוב נשוב לפעילות תקינה