דני פינקלמן והניו-יורק בויס מציגים: ילדי האומץ

דני פינקלמן והניו-יורק בויס - ילדי האומץ

הניו יורק בויס, מקהלת ילדים ידועה בעולם המוסיקה היהודית, בניצוחו של המפיק איצי באלד, יחד עם הבמאי דני פינקלמן מאחדים כוחות עם ילדי האומץ – ארגון התנדבותי מפורסם שמגשים את חלומותיהם של ילדים חולים למציאות על ידי טיולים אקזוטיים, סופי שבוע בפיקוח רפואי ועוד..

"ילדי האומץ" הוא שיר חדש שנכתב על ידי איצי באלד עבור פרויקט זה ומתאר את הסולידריות בין ילדי הניו יורק בויס לבין ילדי האומץ. הסולן בשיר הוא דוד מוסקוביץ – הזוכה המנצח בתחרות 'ג'ואיש סטאר', וכולל את שלמה שקולניק, עם כוריאוגרפיה ע"י צביקה בורנשטיין לשעבר מהחמסה בויז.

הקליפ המרהיב צולם במקומות מפורסמים רבים במנהטן כולל את טיימס סקוור, רוקפלר פלאזה, סנטרל פארק ובאמפייר סטייט בילדינג. כשעל ההפקה חברת ניצוצות בבימויו של דני פינקלמן ובחסות שאול גרינוולד מריברסייד אבסטקרט.

אין מילים שיכולים לבטא את החשיבות של מה שהארגון הזה עושה", אומר איצי באלד "הניו יורק בויס שמחה לקחת חלק קטן בעזרה לילדי האומץ, בלתת לעולם לדעת את הדברים המדהימים שהארגון הזה עושה לילדים, נותן להם תקווה ומסייע להם לכבוש מחדש את המהות של מה זה אומר להיות ילד. אנו מקווים שאוהדי הלהקה יצטרפו אלינו לעשות כל מה שביכולתם כדי לעזור לילדי האומץ".

לחצו PLAY לצפייה בקליפ

ביצועים נוספים

שירים חסידיים

אבי הס בסינגל כיסופים חדש "מקדש מלך"

הזמר והיוצר אבי הס (השבת, לעלות בהר, לישועתך) משחרר סינגל חדש מלא בתקווה וציפייה לירושלים הבנויה "מקדש מלך" אותו הלחין מול חומות העיר העתיקה . העיבוד וההפקה המוזיקלית של אבי בעצמו.

להאזנה ←
שירים חסידיים

יענקי היל בסינגל חדש: "פשוט לחיות"

הלחימה בדרום בעיצומה, רוחות מלחמה נושבות בצפון, בתוך סערת הרגשות שאופפת את כולנו, משחרר יענקי היל סינגל חדש ״פשוט לחיות״, מילות השיר, שהולחן ונכתב על ידי המעבד אלי קליין.

להאזנה ←

בקרוב נשוב לפעילות תקינה