"שמייח 2" – מיטב שירי השמחה מכל הזמנים

שמח 2

"שמייח 2" – מיטב שירי השמחה מכל הזמנים. כמעט 5 שנים אחרי האלבום הראשון, מגיע כעת האלבום השני והחדש בסדרה המקפיצה של שלומי בר. האלבום הזה, קליל כמו שדיסק אוסף צריך להיות. גם הפעם, שלומי בר לקח 19 שירים להיטים חסידיים וגם כאלה שאינם להיטים אבל שתשמחו לשמוע, עיבד אותם בקלילות והפך אותם למחרוזת ארוכה של שירים קצביים שעושים "שמייח".

בין השירים הרבים אפשר למצוא במחרוזת את: "שמע ישראל", "בהסח הדעת", "כל זמן", "מצליח משיח", "אמר רבי עקיבא", "דאגה מניין" ועוד רבים וטובים. בדברי ההסבר לאלבום הראשון בסדרה השמחה כתב בר כי "בדיסק שלפניכם מבוצעים מיטב השירים השמחים של המוזיקה החסידית, השירים עובדו ונוגנו מחדש בצורה עריבה לאוזן…".

מי שמחפש עיבודים מסובכים ומורכבים לא ימצא אותם בדיסק הזה, שכשמו, מיועד לעשות שמח. ההפקה פשוטה אבל כזאת שתרצו לנגן ברכב, בפקקים האינסופיים של בין הזמנים, ובכל זמן שצריך לעשות בו שמייח.
הפצה: גרינטק.

לחצו PLAY להאזנה לשיר 'כל זמן' מתוך האלבום[audio:https://www.chasidinews.com/wp-content/uploads/2012/07/sameyach-kolzman.mp3|titles=שמייח 2 – כל זמן]

ביצועים נוספים

גלריות

גלריה: כ-8000 איש בהדלקה המרכזית בעיר צפת

במהלך הערב הופיעו על הבמה המרכזית גדולי הזמרים ואומנים: שלמה כהן, חיים ישראל, שולי רנד, נפתלי קמפה, חיליק פרנק, ביני לנדאו, נער הפלא בנצי קלצקין.

להאזנה ←

בקרוב נשוב לפעילות תקינה