קוקה-קולה באוסף שירי שבת נבחרים עם מיטב האמנים - חסידיניוז

קוקה-קולה באוסף שירי שבת נבחרים עם מיטב האמנים

מאת: מערכת חסידיניוז | א׳ באלול ה׳תשע״ב (19/08/12) 10:15 | אלבומים חדשים | הדפס הדפס

קול השבת

בתום תקופת הצבעות של אלפי מדרגים, ובחירה של ועדת מומחים מוסיקליים. יצא "קול השבת" – אלבום אוסף ראשוני מסוגו בעולם המאגד בתוכו את מיטב שירי השבת הנבחרים מכל הזמנים.

האוסף הינו יוזמה של חברת קוקה-קולה, במסגרת פעילות מוסיקלית מהפכנית וראשונית בעולם. שהיוותה חוויה מרגשת ומענגת לכל חובבי המוסיקה החסידית, בה הצרכנים בחרו את שירי השבת האהובים עליהם, לצד שירי שבת נוספים שנבחרו על-ידי ועדת מומחים מוסיקליים.

הנתונים שוקללו, ו"אין ערוך" הינו השיר שזכה במקום הראשון. עשרת השירים הנבחרים זכו לעיבודים ייחודיים של טובי המעבדים בשמונה אולפנים שונים ברחבי הגלובוס, ולביצועים ושיתופי פעולה בלתי נשכחים של ענקי הזמר החסידי מהארץ ומהעולם. ובהם מרדכי בן-דוד, ליפא שמלצער, שלמה טויסיג, שרולי וורדיגר, יוני שלמה, ילד הפלא איתמר הומינר ועוד רבים וטובים. גולת הכותרת של האוסף הינם הדואט הראשוני והמרגש של מרדכי בן-דוד וליפא שמלצער ב"אנא מלך", ו"שבת קודש" שזכה לביצוע חד-פעמי ומרגש של עשרים וארבעה זמרים מהארץ ומהעולם. מה שהופך אותו לאוסף בלתי נשכח, ולנכס מוסיקלי בכל בית יהודי.

לחצו PLAY להאזנה לשיר 'שבת קודש' מתוך האלבום[audio:https://www.chasidinews.com/wp-content/uploads/2012/08/cocacola-shabat.mp3|titles=קול השבת – שבת קודש]

דירוג כתבה: כוכב אחדשני כוכביםשלושה כוכביםארבעה כוכביםחמישה כוכבים ממוצע: 4.06
Loading...

תגיות: , , , , , ,


תגובות (1)

  1. Michael Friedman הגיב:

    Excellent musical performances !

השאר תגובה

תוכן תגובה