מארז שכולו אלול וימים נוראים: ימי הרחמים

לחיים טיש - ימי הרחמים

אחת הדרכים הפשוטות והמומלצות כדי להכניס את אווירת החג הביתה היא: "לחיים טיש". כך זה בסוכות כמו בפורים, כך זה בפסח כמו בשבועות וחנוכה וכך זה כמובן בימים הנוראים.

שלושה אלבומים אפופי הוד ראו אור בשנים האחרונות מבית היוצר של 'לחיים הפקןת' של הרב יוסף משה כהנא: 'ימים נוראים 1' – המכיל מחרוזות מרגשות של ניגוני הימים הנוראים ונוסחאותיהם, 'שומע תפילה' – הטומן בחובו 30 ניגוני בקשה ותפילה האופייניים לימים אלו ו'ימים נוראים 2' – אשר כקודמו מכיל שוב עשרות מניגוני הימים הנוראים האהובים, המרטיטים והסוחפים.

לקראת הימים הנוראים הבעל"ט יוצאים 'לחיים הפקות' במיזם מיוחד: שלושת האלבומים במארז מיוחד סט לחיים טיש ימי הרחמים– בעיצוב מרהיב מבית 'מלכות וקסברגר' כמובן – שימלא את ביתכם באווירת ההוד של ה'הייליגע טעג'.

מי שעיבד את האלבומים אינסטרומנטאלית הוא ר' חיים הרטמן כשעל עיבוד הקולות מופקד ר' הרשל בריסק. טובי בעלי המנגנים החסידיים משמיעים את עשרות הניגונים המובחרים, ביניהם: ר' ירמיה דמן, ר' משה שטקל, ר' יעקב דסקל, ר' אבריימי רוט, ר' שלמה טויסיג, ילדי הפלא אלי שטרייכר ויהושע אריה מאנדל, ואפילו החזן יוסל'ה רוזנבלט ז"ל נוטל כאן חלק…

לחצו PLAY להאזנה למיקס מהאלבום 'שומע תפילה'[audio:https://www.chasidinews.com/wp-content/uploads/2012/08/lchaim-shomea2.mp3|titles=לחיים הפקות – שומע תפילה]

ביצועים נוספים

בקרוב נשוב לפעילות תקינה