הרחמן: מרדכי יצהר מארח את סיני תור וביני לנדאו - חסידיניוז

הרחמן: מרדכי יצהר מארח את סיני תור וביני לנדאו

מאת: מערכת חסידיניוז | ז׳ בתשרי ה׳תשע״ג (23/09/12) 12:46 | שירים חסידיים | הדפס הדפס

מרדכי יצהר - הרחמן

לרגל חג הסוכות הקרב ובא משחרר מרדכי יצהר סינגל ראשון מתוך אלבום חדש שבדרך. מילות השיר עוסקות בשבעת האושפיזין הקדושים וכיאה לכך הוא מארח בשיר את חבריו סיני תור וביני לנדאו, חברי ילדות שלו.

"הרחמן הוא ישפיע עלינו שפע קדושה וטהרה, משבעה אושפיזין עילאין קדישין. זכותם תהא מגן וצינה עלינו". המנגינה התחברה אל המילים העתיקות בחג הסוכות לפני כתשע שנים, יומיים לפני הולדת בתו הבכורה.

אלבומו הראשון של יצהר השביל המיוחד שלי שראה אור לפני כ-5 שנים זכה להצלחה רבה, במיוחד עם הלהיט פנה אלי שהושמע רבות בשלל תחנות הרדיו השונות. מאז הספיק להיות בשליחות בבית היהודי בהודו, שם הופיע לא מעט בפני קהל המטיילים הישראלים והתחיל לצבור לחנים לקראת אלבום שני.

בימים אלה מגיעות לסיומן העבודות על האלבום החדש, עליו עמל מזה שנתיים עם ערן קליין, שהפיק מוסיקלית גם את האלבום הקודם. השירים הכלולים בו צפויים להיות במגוון סגנונות, בתוך השירים עצמם. "סגנון השירים שלי הוא ארץ ישראלי. כבר לא אשכנזי, ספרדי, חסידי או מזרחי, אלא משהו מעורבב מכולם ביחד" – מסביר מרדכי.

כששרים ביחד עם חברים, השיר מקבל גוונים נוספים והתחדשות, לפיכך בחר מרדכי לארח באלבום מספר אמנים לדואטים, כמו הזמרים יצחק מאיר, סיני תור, ביני לנדאו ועוד. לא זו בלבד, אלא שהפעם גם כל הנגנים הם חברים טובים שלו.

לחצו PLAY להאזנה לשיר[audio:https://www.chasidinews.com/wp-content/uploads/2012/09/boimel-harachamn.mp3|titles=מרדכי יצהר – הרחמן]

דירוג כתבה: כוכב אחדשני כוכביםשלושה כוכביםארבעה כוכביםחמישה כוכבים ממוצע: 4.83
Loading...

תגיות: , ,


השאר תגובה

תוכן תגובה