אהרן רזאל חשף את אלבומו החדש אצל מנחם טוקר - חסידיניוז

אהרן רזאל חשף את אלבומו החדש אצל מנחם טוקר

מאת: מערכת חסידיניוז | כ״ב בכסלו ה׳תשע״ג (06/12/12) 15:11 | גלריות | הדפס הדפס

אהרן רזאל בקול חי

במוצ"ש האחרון (וישלח) זכו מאזיני מוצ"ש חי עם מנחם טוקר ברדיו קול חי לתוכנית מרתקת ואפילו מאתגרת, כשבין השאר התארח באולפן הזמר אהרן רזאל שחשף לראשונה את אלבומו החדש 'קבעתי'.

בנוסף, נערכה זה השבוע הרביעי תחרות 'המלחינים', בה שולחים המאזינים לחנים וצוות שופטים בשילוב המאזינים בוחרים לחן מנצח. כרגיל בתחילת התכנית הוכרז השיר הזוכה מהתכנית שנערכה בשבוע שעבר,"תפילה" – לחן מיוחד של משפחת כהן, מיד לאחר מכן האזינו השופטים: משה לאופר (יו"ר ועדת השופטים), יואלי דיקמן, אריה הנץ, איציק אשל, וכמובןאהרון רזאל כשופט אורח – ללחנים החדשים שנשלחו במהלך השבוע האחרון כשהביצוע והעיבוד של גלעד פוטולסקי, וחיוו את דעתם על איכות הלחנים ובחירת המילים.

כבכל תכנית מוצ"ש חי השתתפו גם המאזינים בתכנית, כאשר השבוע טוקר נותן אתגר למאזינים לבוא עם סטנדר לאולפן, פריט שלא ניתן למצוא באולפן רדיו, בטח לא באולפן של תכנית המשודרת במוצאי שבת, ושעיקר עיסוקה הוא מוזיקה. הרעיון הגיע מאמרגנו של רזאל אריה הנץ בעקבות תוכן מילות השיר המוכר והידוע של רזאל "אני קבעתי", כשהוא מבטיח למאזין הראשון שיגיע לאולפן את חבילת הדיסקים של אהרן רזאל ופרסים נוספים, כחמש דקות לאחר הבקשה בשידור חי, כבר הופיע המאזין הראשון עם הסטנדר בידו בפתח האולפן.

כבכל שבוע אנו מזמינים גם אתכם הגולשים לדרג את את הלחן האהוב עליכם באחת משלושת הדרכים: משלוח מסרון עם המילה 'מוצש' בתחילת ההודעה ומספר השיר כפי שהוצג בתכנית או לחלופין את שם השיר. לפקס מס' 03-6164477 (ניתן לדרג את השירים מ-1 עד 5) או באתר רדיו קול חי: באמצעות הטופס המצורף כאן, בחרו בשם השיר בתיבה, מלאו את הפרטים ולחצו על כפתור ה'שלח' ותוכלו לזכות בפרסים.

גלריית תמונות

דירוג כתבה: כוכב אחדשני כוכביםשלושה כוכביםארבעה כוכביםחמישה כוכבים ממוצע: 4.50
Loading...

תגיות: , ,


השאר תגובה

תוכן תגובה