המטפל במוסיקה משיק סינגל שני: "יצירה לאדון עולם"

ניר סרי מגיש שיר שני משלו, "יצירה לאדון עולם". את המוסיקה לסינגל הנוכחי, כמו לאלבום כולו כתב סרי בעצמו. הסינגל מהווה עוד סנונית שמרמזת על מה שצפוי לאכלס את אלבום הבכורה מלא שירה כים העתיד לצאת בקיץ הקרוב בע"ה. האלבום גדוש כולו בניחוחות של קדושה וקרבה. המוסיקה עשויה היטב ומגוונת בסגנונות ובטקסטים.

ניר סרי (32), נשוי ואב לחמישה מתגורר במושב עזריאל שבשרון. במקצועו הוא מטפל במוסיקה ועל כן למוסיקה שלו קיימים מימדים נוספים פרט לצלילים ומילים. "מוסיקה חייבת ללבוש אופי, לספר סיפור, להעניק חוויה שנשארת, להעביר מסר על מילולי לשומע. זאת העוצמה שמתקיימת בשילוב בין מילים למנגינה. המופשטות הזו, באמצעותה ניתן לגעת באנשים, וברבדים עמוקים וחבויים של הבריות."

כאמור, יצירות מוסיקליות ככלי לטיפול רגשי אינן זרות לסרי. את המוסיקה שלו בכללותה הוא ממשיל לדרך הטיפול באנשים, ניתן לראות איך שהיא יכולה לפעול על הנפש בעדינות עם חשיפה נכונה. "החיבור הטבעי שלי למוסיקה", מסביר סרי, "הוביל אותי לחפש את הפרשנות המוסיקלית שלי לטקסטים יהודיים שאני מאוד מחובר אליהם".

הסינגל הנוכחי, "יצירה לאדון עולם" שר ומשבח לאדון עולם, ומנוגן בקצב מוסיקת עולם יהודית ושמחה. על הפרויקט הכולל עבדו אומנים מהשורה הראשונה, אילן דמרי שהיה שותף לסינגל הראשון והפופולארי, "שלום עליכם". ניצן חן רזאל- מנגן ושר. אלון יופה- הפיק ועיבד ושמוליק דניאל- שיצר את המאסטרינג. הליהוק המקצועי הוליד רצף מוסיקלי משובח שעתיד לראות אור כאמור, בקיץ הקרוב באמצעות חברת "דברי שיר".

לחצו PLAY להאזנה לשיר

[audio:https://www.chasidinews.com/audio/seri-adonolam.mp3]

ביצועים נוספים

שירים חסידיים

אבי הס בסינגל כיסופים חדש "מקדש מלך"

הזמר והיוצר אבי הס (השבת, לעלות בהר, לישועתך) משחרר סינגל חדש מלא בתקווה וציפייה לירושלים הבנויה "מקדש מלך" אותו הלחין מול חומות העיר העתיקה . העיבוד וההפקה המוזיקלית של אבי בעצמו.

להאזנה ←
שירים חסידיים

יענקי היל בסינגל חדש: "פשוט לחיות"

הלחימה בדרום בעיצומה, רוחות מלחמה נושבות בצפון, בתוך סערת הרגשות שאופפת את כולנו, משחרר יענקי היל סינגל חדש ״פשוט לחיות״, מילות השיר, שהולחן ונכתב על ידי המעבד אלי קליין.

להאזנה ←

בקרוב נשוב לפעילות תקינה