משה מור בשיר אופטימי: לראות את מה שיש

משה מור - לראות את מה שיש

משה מור (21), אמן ויוצר המתגורר בירושלים, בסנונית ראשונה מתוך אלבום בכורה חדש ומושקע שיקרא 'סימנים של אור' הכולל עשרה שירים שאותם כתב והלחין.

כבן למשפחת ורסאנו מוסיקלית, החל משה לנגן כבר בגיל עשר על מגוון כלים בהם תופים, גיטרה ופסנתר. מאז ועד היום המוסיקה ממלאת תפקיד מרכזי בחייו.

השיר 'לראות את מה שיש' נכתב לאחר פגישה עם חבר ילדות שאיתו לא התראה משה זמן רב. "בשיחה החלפנו חוויות וכל אחד סיפר מה הוא הספיק לעשות מאז התראינו לאחרונה" מספר משה- "החבר הספיק די הרבה, מה שפתאום גרם לי לחשוב שמה שהספקתי עד היום בכל התחומים הוא די מעט, ואז התחלתי לראות את הדברים הטובים שיש לי מבורא עולם, המשפחה, היצירה המוסיקלית, חברים טובים ועוד הרבה דברים קטנים שהם בעצם גדולים שעושים את החיים יפים. ההסתכלות הזאת מאד חיזקה אותי ורציתי באמצעות המוסיקה להעביר את המסר הזה גם לאחרים". השיר מזכיר לנו להגיד תודה על הקיים גם כאשר הדשא של השכן נראה ירוק יותר.

לחצו PLAY להאזנה לשיר[audio:https://www.chasidinews.com/wp-content/uploads/2012/12/moshemor-lirot.mp3|titles=משה מור – לראות את מה שיש]

ביצועים נוספים

שירים חסידיים

שוע רוז בסינגל חדש לכבוד תכלית הבריאה: "שבת"

האם אנו אי פעם עוצרים ומבינים שהשבת היא התכלית של כל בריאתו של הקב"ה? הסיבה לכל דבר בעולם היא השבת. הכל נברא כדי שנקבל את מתנת השבת. שוע רוז הפך את זה לשיר, אותו כתב והלחין.

להאזנה ←

בקרוב נשוב לפעילות תקינה