ההמנון הרשמי של הבחירות: עם אחד, ביחד! - חסידיניוז

ההמנון הרשמי של הבחירות: עם אחד, ביחד!

מאת: מערכת חסידיניוז | כ״ז בטבת ה׳תשע״ג (09/01/13) 9:26 | שירים חסידיים | הדפס הדפס

בן ציון בורובסקי - עם אחד

בן ציון בורובסקי הוא מחנך ומוסיקאי, אב לארבעה המתגורר במבוא חורון. החשיבה החיובית על החיים והצורך לשתף בה מגוון אנשים במקומות שונים, זורמת בעורקיו כבר שנים רבות. לצורך כך הוא משתמש ביכולותיו המוסיקאליות ומזה 15 שנה מופיע כזמר וקלידן בשמחות ואירועים.

המאורעות המורכבים והשונים שחלפו בשנים האחרונות, גרמו לבן ציון לכתוב ולהלחין שירים שיובילו רוח של אחדות, שמחה ואופטימיות בעם ישראל. בקשות החברים ששמעו את השירים כמו הצורך למיצוי עצמי וההרגשה כי יש צורך אמיתי לכולנו, שאלבום בעל מסרים חשובים אלה של שמחה ואופטימיות יחד עם ההסתכלות קדימה – יהיה חלק מהנוף המוסיקלי בישראל ובכלל, הובילו לתחילת העבודות על אלבום.

מזה שנתיים תמימות עמל בן ציון יחד עם המעבד המוסיקלי המוכשר ערן קליין על אלבום בכורה שעתיד לראות אור אי"ה בקרוב, בו נוטלים חלק מיטב הנגנים בתעשייה. השיר מודה אני שראה אור בתחילת הדרך ממש – זכה לחיבוק חם מכלי התקשורת בישראל ועודד את השניים להשקיע באלבום את המיטב.

לקראת הבחירות בישראל שיתקיימו בעוד כשבועיים, משחרר בורובסקי סינגל חדש, קצבי ושמח: עם אחד, ביחד. "מטרת השיר שדווקא בתקופת הבחירות להרבות באחדות ולהעביר מחשבה כי למרות השוני הרב, הדעות הקדומות והאמונות השונות, כדאי לקחת כמה מטרים אחורה ולראות עם נפלא, עם אחד שחוזר ארצה אחרי שנים רבות" – אומר בן ציון.

לחצו PLAY להאזנה לשיר[audio:https://www.chasidinews.com/wp-content/uploads/2013/01/borovski-amechad.mp3|titles=בן ציון בורובסקי – עם אחד]

דירוג כתבה: כוכב אחדשני כוכביםשלושה כוכביםארבעה כוכביםחמישה כוכבים ממוצע: 4.62
Loading...

תגיות: ,


תגובות (4)

 1. פינחס כהן הגיב:

  בממש טוב ומרגש

 2. כהן ידדיה הגיב:

  יאללה עוד דיסקים

 3. שפרה הגיב:

  שיר יפה וגם קול מיוחד ונעים לאוזן מחכים לעוד שירים מסוג זה

 4. צורי הגיב:

  אני מורה
  והכתה שלי נורא אוהבת את השיר הזה
  ממש קול פעמונים

השאר תגובה

תוכן תגובה