הזמר איציק אורלב משחרר סינגל חדש: אל האור

איציק אורלב - אל האור

חודשים אחרי צאת האלבום "SINGLES", איציק אורלב מגיש שיר חדש. אורלב הקפיד בשנים אלו כל כמה חודשים להוציא לנו סינגל שהפך ללהיט, כשהאחרון נקרא אל עולם 3, שיר שאף רחבת ריקודים לא מפספסת.

עם כניסת חודש אדר איציק אורלב חוזר אלינו עם סינגל חדש, קצבי, מקפיץ, ומשמח, מתאים לאווירה של פורים, כמו שרק איציק יודע. המסר בשיר שאורלב מעביר הוא, על תקוותו היחידה של כל אדם, שעל ידי כח האמונה הוא יוכל להתגבר על כל החשכות הקשות שפוקדות אותנו, הן במישור האישי, והן במישור הכללי. החיבור של כל יהודי לבוראו בכל זמן ובפרט בשעות קשות, נותנת ללבו נחמה ותקווה של אמת,

השיר 'אל האור' נותן לכל יהודי באשר הוא את התשובה והפתרון גם למצבים הקשים ביותר שעוברים עליו. אמונה ורק אמונה, וכמובן את הכמיהה לראות את הדרך 'אל האור'. את המילים והלחן כתב יעקב מנשה שאחראי גם ללהיטים 'אור בליבי' בום בום ו'בא תרקוד', על העיבוד: שלמה ברונר.

לחצו PLAY להאזנה לשיר[audio:https://www.chasidinews.com/wp-content/uploads/2013/02/orlev-elhaor.mp3|titles=איציק אורלב – אל האור]

ביצועים נוספים

שירים חסידיים

שוע רוז בסינגל חדש לכבוד תכלית הבריאה: "שבת"

האם אנו אי פעם עוצרים ומבינים שהשבת היא התכלית של כל בריאתו של הקב"ה? הסיבה לכל דבר בעולם היא השבת. הכל נברא כדי שנקבל את מתנת השבת. שוע רוז הפך את זה לשיר, אותו כתב והלחין.

להאזנה ←

בקרוב נשוב לפעילות תקינה