מוצ"ש חי פורימי ברדיו קול חי עם מנחם טוקר ואורחים

משתה פורים בקול חי

במוצאי השבת האחרונה – ליל פורים דפרזים, בתוכנית מוצ"ש חי עם מנחם טוקר ב'רדיו קול חי', שודרה מסיבת פורים ענקית בהשתתפות מנדי ג'רופי, עדי רן, אבי בן ישראל, שאול חיון, קובי סלע, דודי איינהורן והרב חיים הורוביץ שליט"א, את המסיבה ליווה בקלידים לייבל'ה ליפסקר.

בתחילתה של התוכנית שודר ראיון מוסיקלי מיוחד וראשון מסוגו עם הזמר ישי לפידות, בראיון חשף לפידות פרטים מחייו האישיים שהציבור לא נחשף אליהם מעולם, בהמשך התוכנית מתחו גלעד פוטולסקי יחד עם מפיק התוכנית דוד קליגר את מנחם טוקר, בגין דברים שאמר שאינם מתקבלים על הדעת.

בעיצומה של מסיבת הפורים כשהיין החל לזרום בעורקים, הושמעו לחנים מיוחדים אותם הלחינו במיוחד עבור התוכנית עובדי הרדיו השונים ביניהם: שמואל בן עטר, אברהם גליס, אריאל שרפר, יואב דיליאון, שרוליק ברגר, אלעד כהן ויהודה שוקרון, כשהאורחים באולפן מחווים דעתם המלומדת על אופי הלחנים ומלחיניהם… בקיצור… ליהודים היתה אורה ושמחה וששון ויקר והאזנה עריבה!

גלריית תמונות, צילומים: דוד קליגר ומנדי אור.

ביצועים נוספים

שירים חסידיים

אבי הס בסינגל כיסופים חדש "מקדש מלך"

הזמר והיוצר אבי הס (השבת, לעלות בהר, לישועתך) משחרר סינגל חדש מלא בתקווה וציפייה לירושלים הבנויה "מקדש מלך" אותו הלחין מול חומות העיר העתיקה . העיבוד וההפקה המוזיקלית של אבי בעצמו.

להאזנה ←
שירים חסידיים

יענקי היל בסינגל חדש: "פשוט לחיות"

הלחימה בדרום בעיצומה, רוחות מלחמה נושבות בצפון, בתוך סערת הרגשות שאופפת את כולנו, משחרר יענקי היל סינגל חדש ״פשוט לחיות״, מילות השיר, שהולחן ונכתב על ידי המעבד אלי קליין.

להאזנה ←

בקרוב נשוב לפעילות תקינה