הסדר לא משנה: קולות עם זמירות עם קולות

זמירות עם קולות

מקהלת זמירות בניצוחו של יואל פולאטסק, הם מהמובילים בשוק המקהלות בארצות הברית המופיעים מידי ערב יחד עם מיטב אמני המוסיקה החסידית.

אלבום הבכורה של המקהלה רואה אור בימים אלה של ספירת העומר וזוכה לשם המקורי 'קולות עם זמירות עם קולות', מה שאומר שהסדר לא ממש משנה, העיקר שזמירות עושים קולות. 27 רצועות של שירי שבת קודש, נטולי מוסיקה – אך מלאים וגדושים בהרמוניה מופלאה של מקהלת זמירות.

השירים אותם בחרו לחדש באלבום, שייכים בין השאר לר' שלמה קרליבך, יוסי גרין, מרדכי בן דוד, אברהם פריד וכן כוללים ביצוע מיוחד לשיר 'ויהיו רחמיך' של אלי ביר.

לחצו PLAY להאזנה למיקס משירי האלבום[audio:https://www.chasidinews.com/wp-content/uploads/2013/04/KolosImZemirosSampler.mp3|titles=זמירות עם קולות]

ביצועים נוספים

שירים חסידיים

אבי הס בסינגל כיסופים חדש "מקדש מלך"

הזמר והיוצר אבי הס (השבת, לעלות בהר, לישועתך) משחרר סינגל חדש מלא בתקווה וציפייה לירושלים הבנויה "מקדש מלך" אותו הלחין מול חומות העיר העתיקה . העיבוד וההפקה המוזיקלית של אבי בעצמו.

להאזנה ←
שירים חסידיים

יענקי היל בסינגל חדש: "פשוט לחיות"

הלחימה בדרום בעיצומה, רוחות מלחמה נושבות בצפון, בתוך סערת הרגשות שאופפת את כולנו, משחרר יענקי היל סינגל חדש ״פשוט לחיות״, מילות השיר, שהולחן ונכתב על ידי המעבד אלי קליין.

להאזנה ←

בקרוב נשוב לפעילות תקינה