יניב בן משיח שר לכבוד רעייתו: אשת חיל - חסידיניוז

יניב בן משיח שר לכבוד רעייתו: אשת חיל

מאת: מערכת חסידיניוז | ז׳ בסיון ה׳תשע״ג (16/05/13) 14:22 | שירים חסידיים | הדפס הדפס

יניב בן משיח - אשת חיל

קצת יותר מחצי שנה מצאת אלבומו האחרון 'טיפה ועוד טיפה' ומופעים רבים, יניב בן משיח משחרר סינגל ראשון מתוך אלבום אולפן חדש. 'אשת חיל' הוא שר לנשות ישראל שמגדלות את ילדיהם בעמל וטורח, דואגת לעניני הבית, עוטפות בחום את המשפחה ואף אחד אינו מרגיש את כל הקושי.

'אשת חיל' הוא בלדת רוק, שאת מילותיו כתב הזמר והיוצר איציק אשל, ללחן יווני ועיבוד של אילן לב ואלי מלמד.

לחצו PLAY להאזנה לשיר[audio:https://www.chasidinews.com/wp-content/uploads/2013/05/yanivbm-eshet.mp3|titles=יניב בן משיח – אשת חיל]

דירוג כתבה: כוכב אחדשני כוכביםשלושה כוכביםארבעה כוכביםחמישה כוכבים ממוצע: 4.61
Loading...

תגיות: , , ,


תגובות (8)

 1. מממ... הגיב:

  מה קרה יניב?? מתקדם לאט לאט אני רואה….בהתחלה זה היה שיר לאמא אחרכך לילדה ואז לאישה..מה יהיה הלאה??..אולי לחמה, לגיסה, לבדודה, לחברה של אישתך, למי עוד?? מבחינתי אתה כבר לא שייך למגזר שלנו..אולי לכמה שבבניקים וחוזרים בתשובה ששומעים אותך כ"חיקוי" לשירים הקודמים..!!!!?..

 2. חיים הגיב:

  עוד איזה שבבניק שרוצה להיות עופר בכי…

 3. coen הגיב:

  מה זה קשור!!! אתה ממש מדבר שטויות. כל זמר ששר מזרחית בסגנון כזה ישר מדמים אותו לעופר לוי. זה לא קשור יש אנשים שמאוד אוהבים את זה וחיים על הסיגנון הזה לא כל דבר צריך לבוא בצורה ביקורתית ושלילית אתה לא אוהב בעיה שלך, אף אחד לא מחויב לשמוע. (ועוד גם אם זה נשמע לך שיר "מקולקל" מה את מקשר את זה לחוזרים בתשובה הם אנשים שעברו הרבה יותר ממך אז הם צרכים כבוד והערכה לא שידמו אותם במחנה משותף ל"שבבניקים-וחוזרים בתשובה")

 4. אא חדש הגיב:

  יניב בן משיח תותח אנחנו אוהבים אותך אבל מבקשים ממך שתחזור אלינו חבל שאתה נוטה לשירים שמדמים לשירה החילונית וזה גורר תגובות שליליות מצד אנשים אתה זמר אהוב על כולם ויש בידך כוח להשיב את הציבור במתנה שקבלת לאבינו שבשמים עשה זאת בחכמה אתה יודע לעשות זאת אתה במקורך בחור ישיבה ונשמח שתשוב לבמה עם לבוש ישיבתי תודה לך שאתה שמח את כולנו.

 5. רחלי אפרת הגיב:

  איפה אהבת ישראל דווקא באתר הזה ציפיתי לזה, לפעמים אם אין משהו טוב להגיד עדיף לשתוק

 6. לא פשוט להיות פשוט הגיב:

  חברה מה אתם מתפלאים כאילו שאתם לא יודעים שהוא בסך הכל חיקוי זול נכון שהוא שר מהמם אבל מבחינת לבוש הוא פשוט חקיין תראו למשל את יובל טייב מלך והוא יודע את זה אז הוא לא ישנה את הבגדים שלו בגלל כמה שבבניקים

השאר תגובה

תוכן תגובה