אלבום שני וחדש לפרחי ישראל: ושמחת בכל הטוב

פרחי ישראל - ושמחת

לאחר עבודה מאומצת של שנתיים, בין הופעות חזרות הקלטות ולימודים, שבה להקת "פרחי ישראל" ומוציאה אלבום נוסף שני במספר. מרבית שירי האלבום הינם חדשים ומקוריים אשר נכתבו והולחנו על ידי מאיר גבאי מנצחה ומנהלה המוסיקלי של הלהקה, ולצידו המנהל האומנותי ארנון גולדברג שאף שותף בביצוע מרגש של השיר "ענווים" עם ילדי הלהקה.

סה"כ מונה האלבום 12 שירים. כמו באלבום הראשון, אף באלבום זה, נוטל החזן הצבאי הראשי שי אברמסון חלק נכבד בביצוע דואטים מרגשים עם ילדי הלהקה. אברמסון רואה בשיתוף הפעולה עם הלהקה, חשיבות רבה לחיזוק הקשר והגשר הערכי והתרבותי עם צבא העם. דגש רב הושם גם על בחירת השירים המוכרים יותר, הילדים ומנהלי הלהקה יצרו עיבודים קוליים ומוזיקליים חדשים, שדרגו והפכו אותם למוצר מוזיקלי מרשים ומפתיע עוד יותר.

25 כישרונות צעירים מונה הלהקה הייחודית. הילדים, בגילאי 7-15 נבחרו בקפידה רבה. כדי להתקבל ללהקה עוברים הילדים אודישנים, שבוחנים מלבד כישרון השירה, גם את הרקע והשמיעה המוזיקלית. הם נפגשים בכל שבוע לחזרות ולימוד שירים חדשים לצד מוכרים. מפגש זה מהווה עבור הילדים חוויה מוסיקלית וערכית כאחד. מאיר גבאי וארנון גולדברג, שניהם בוגרי להקת הרבנות הצבאית, מובילים את חבורת הילדים הצעירים אל מסע מרגש בתוככי תרבות המוסיקה היהודית, בנבכי ערכי השירה העברית ובניגונים חסידיים מרוממים.

ההרכב הצעיר מתמחה ברפרטואר מרשים, המשלב יחד שירים ישראליים לצד שירי אמונה ונשמה, בעיבודים חדשניים ובלחנים מקוריים. עושר הסגנונות המוסיקליים ורבגוניות הטקסטים, שואף לייצג את מרקם התרבות הישראלית על שלל מרכיביה "עם הפנים לכלל ישראל".

"פרחי ישראל" הינה הלהקה הדתית הייצוגית של גבעת שמואל. הלהקה מופיעה באירועים ממלכתיים בארץ ובעולם לצדם של מיטב האומנים. לא פעם מוזמנת הלהקה להופיע באירועים ובטקסים רשמיים, ובכנסים ואף זוכה להופיע ולשמח בחתונות ובחגיגות בר-מצוה.

לחצו PLAY להאזנה לשיר 'ניצוץ' מתוך האלבום[audio:https://www.chasidinews.com/wp-content/uploads/2013/05/pircheisarel-nitzotz.mp3|titles=פרחי ישראל – ניצוץ]

ביצועים נוספים

שירים חסידיים

אבי הס בסינגל כיסופים חדש "מקדש מלך"

הזמר והיוצר אבי הס (השבת, לעלות בהר, לישועתך) משחרר סינגל חדש מלא בתקווה וציפייה לירושלים הבנויה "מקדש מלך" אותו הלחין מול חומות העיר העתיקה . העיבוד וההפקה המוזיקלית של אבי בעצמו.

להאזנה ←
שירים חסידיים

יענקי היל בסינגל חדש: "פשוט לחיות"

הלחימה בדרום בעיצומה, רוחות מלחמה נושבות בצפון, בתוך סערת הרגשות שאופפת את כולנו, משחרר יענקי היל סינגל חדש ״פשוט לחיות״, מילות השיר, שהולחן ונכתב על ידי המעבד אלי קליין.

להאזנה ←

בקרוב נשוב לפעילות תקינה