כמה אושר: דוד אצרף חוזר מהפיוט אל המיינסטרים

דוד אצרף - כמה אושר

דוד אצרף, אחד השמות המזוהים ביותר עם הפיוט והחזנות בעשור האחרון, עושה בימים אלו את דרכו אל המיינסטרים, ומשחרר סינגל ראשון קצב, צעיר, ומרענן: 'כמה אושר' מתוך אלבום חדש שכולו מוזיקה ים תיכונית קצבית, צעירה ועכשווית.את השיר כתב רמי לב, ללחן והפקה מוסיקלית של אריק זנתי

על איסוף חומרים לאלבום החדש עובד דוד בחצי שנה האחרונה, רץ בין תמלילנים, מלחינים ומפיקים מוסיקליים מהטובים והמוכשרים בארץ; רמי לב, גילי זכאי, עדי ליאון, יעקב למאי, אריק זנתי, אלי קשת , תמיר צור ועוד.

דוד בן 35 יליד ירושלים את דרכו אל החזנות החל משחר נעוריו, מה שהקנה לו ידע רחב ומעמיק בתורת המאקמים והפיוט. ברזומה שלו ארבעה אלבומים; הראשון פרץ בשנת 2002 עם הלהיט 'זך אל אתה' שנושא את שם האלבום. אלבומו השני והכפול /אנא/ יצא בשנת2004, אלבומו השלישי /אנסך דמעי/ יצא בשנת 2007, וכן הוציא אלבום סליחות אותנטי .

לחצו PLAY להאזנה לשיר[audio:https://www.chasidinews.com/wp-content/uploads/2013/05/azraf-camaosher.mp3|titles=דוד אצרף – כמה אושר]

ביצועים נוספים

שירים חסידיים

שוע רוז בסינגל חדש לכבוד תכלית הבריאה: "שבת"

האם אנו אי פעם עוצרים ומבינים שהשבת היא התכלית של כל בריאתו של הקב"ה? הסיבה לכל דבר בעולם היא השבת. הכל נברא כדי שנקבל את מתנת השבת. שוע רוז הפך את זה לשיר, אותו כתב והלחין.

להאזנה ←

בקרוב נשוב לפעילות תקינה