הקאמבק של מנדי וואלד: בטח, בטחו, בוטח!

מנדי וואלד - בטח

מנדי וואלד הוא לא זמר חדש בתעשיית המוסיקה בארצות הברית; מאחוריו חמישה אלבומי סולו והוא מופיע כזמר אורח בעוד לפחות כעשרים נוספים. אלבומו האחרון 'אחד' יצא לפני כשש שנים. מאז אוהדיו של מנדי לא מפסיקים לשאול אותו מתי יצא האלבום הבא, במיוחד מאז הצטרף בשנה האחרונה למספר עצום של כישרונות שחגגו 25 שנה למופעי האסק וכן הופיע בפסח האחרון במופע מיאמי 36.

כעת, הגיע הזמן להציג הסינגל החדש של מנדי וואלד שנקרא בטח. וואלד רצה לשמור על אותו הסגנון שעזר לו להרים את הקריירה שלו לשיאה תוך כדי שהוא מתאים ומשדרג אותו ל 2013. לצורך זה הוא מינה את הזמר והמפיק שלומי קאופמן שארגן לו פגישה עם מייצר הלהיטים איצי וואלדנר. בין איצי ומנדי נרקם חיבור מיוחד והוא החליט לבחור את השיר 'בטח'.

'בטח' למעשה כולל מילים משלושה פסוקים נפרדים, אך כולם כוללים את אותו השורש בטח, בטחו ובוטח. בעולם שבו קורים כל הזמן דברים רעים חשוב לשמור על האמונה והביטחון שהשם פה והמשיח בדרך. השיר עובד על ידי רולי אזרחי.

לחצו PLAY להאזנה לשיר
[audio:https://www.chasidinews.com/wp-content/uploads/2013/06/wald-Betach.mp3]

ביצועים נוספים

שירים חסידיים

שוע רוז בסינגל חדש לכבוד תכלית הבריאה: "שבת"

האם אנו אי פעם עוצרים ומבינים שהשבת היא התכלית של כל בריאתו של הקב"ה? הסיבה לכל דבר בעולם היא השבת. הכל נברא כדי שנקבל את מתנת השבת. שוע רוז הפך את זה לשיר, אותו כתב והלחין.

להאזנה ←

בקרוב נשוב לפעילות תקינה