סינגל שני לאוהד משיח: נודה לך, ויש גם קליפ - חסידיניוז

סינגל שני לאוהד משיח: נודה לך, ויש גם קליפ

מאת: מתי שיינברג | ח׳ בתמוז ה׳תשע״ג (16/06/13) 13:52 | שירים חסידיים | הדפס הדפס

אוהד משיח

את קליפ האנימציה המאוייר הפיק לירון נרטיבי, שביקש לשלב מוסיקה קשה וזועמת עם איורים צבעוניים וקלילים. אוהד משיח ("סליק") היוצר, רגיל כבר בטקסטים בועטים ונחרצים, שני שיריו הקודמים "חמדת לבבי", ו"הלב קובע", התקבלו בסקרנות רבה בקרב מאזינים שומרי תורה ומצוות וגם אצל כאלו שעדיין לא.

אוהד משיח (30) הוא אברך צעיר, בוגר ישיבת 'אור דוד' בבני ברק, כיום עובד ולומד. כבר מגיל צעיר אוֹהֵד משיח את המוסיקה הזאת. "בגיל 14 כבר שחיתי היטב במוסיקה הזאת, דקלמתי שירים בלי סוף, בשונה משאר השירים המדברים על עניינים רכים ונחמדים, אני התחברתי יותר דווקא למוזיקה הזאת, אני בעד ל'חתוך עניינים' ולהטיח את האמת שלי ב'פנים'…", מסביר משיח. שלוש שנים מאוחר יותר החל לכתוב שירי מחתרת בעצמו ואף ולהקליט אותם.

אבל, לפני 4 שנים התרחש המהפך, משיח פנה ליצור טקסטים תורניים. אומנם, הוא לא כתב טקסטים 'חילוניים', המחאה שלו בעטה. הוא מתייחס בשיריו ליחסי אמת בחברות, מוחה נגד אמירת שקרים בין חברים, ומתבטא באופן אמיץ נגד הממסד. "מאז שאני בישיבה, הקפדתי על סדר 'מוסר'. כשסיימתי ללמוד את ספר 'חובת הלבבות', הציפו אותי כ"כ הרבה רגשות, וממש אכזב אותי שלא הרבה אנשים מכירים את בעל חובת הלבבות. הנחתי, שבדרך ההיפ הופ אוכל להנגיש את התכנים שלו לכלל הציבור".

את המוסיקה שלו הוא שר באולפן, בהופעות מול קהל ("נפרד!!!"), אבל לא בחתונות ושמחות- "אני מביא תוכן חיובי וטוב לצעירים שמאזינים למוסיקה בסגנון הזה, אם כבר, אז לפחות שיקשיבו למילים טובות". בחול המועד האחרון הופיע על בימת המזמר החסידי בחברון, למרות שהצלילים היו חדשים לציבור, ההתלהבות של האלפים שהאזינו לו ברחבת מערכת המכפלה – הייתה רבה. "רבים מבעלי התשובה שכבר מכירים את סגנון ה'היפ הופ' החמיאו לי על השירים", מגלה משיח.

לחצו PLAY לצפייה בקליפ

דירוג כתבה: כוכב אחדשני כוכביםשלושה כוכביםארבעה כוכביםחמישה כוכבים ממוצע: 4.75
Loading...

תגיות:


השאר תגובה

תוכן תגובה