לירון דקל צמא לתת לנו אמונה: לפעמים

לירון דקל - לפעמים

לירון דקל (43) אב לארבע מעמנואל, חוזר בתשובה ומתפרנס מכתיבת סת"ם לא מוותר על החלום הישן ויוצא למסע ומקליט את אלבומו הראשון. לפני 22 שנה בתקופת הרוק הבועטת, הקים לירון דקל את להקת "אבירי השולחן העגול" הרכב הרוק כבד. לאחר 4 שנים של עבודה משותפת התפרקה הלהקה; הגיטריס עזב לחו"ל, חבר להקה אחר עזב אל עולם ההייטק ולירון חזר בתשובה, התחתן והקים משפחה.

לירון דקל מעולם לא ויתר על המוסיקה. המשיך לכתוב ולהקליט, בהתחלה שיר אמונה וקודש, אך בשנים האחרונות עם עבודה לצד מוסיקאים מוכשרים מצא לירון דקל את האיזון בין המוסיקה לאהבת הבורא וכתב עשרות רבות של יצירות שנרקמו לאלבום מצוין.

התוצאה היא אלבום עמוק, סוחף ומרגש על החיים ואמונה. 'לפעמים' הסינגל הראשון הוא יצירת רוק טהורה החמושה במנגינה ועיבוד סוחפים ומילים מרגשות שצמאות לתת לנו אמונה. "בין הצלילים אני רוצה לחזור.. אף פעם לא היית רחוק" – מילים ולחן : לירון דקל | עיבוד והפקה מוזיקאלית : אסף צוריה.

לחצו PLAY להאזנה לשיר

ביצועים נוספים

שירים חסידיים

מוטי ויזל ואברימי לונגר שרים: בסוד קדושים

מוטי ויזל ואברימי לונגר מתאחדים בפרויקט מיוחד לחידוש הניגון הקדוש של ר׳ מרדכי מנדבורנא זצ"ל. את הרעיון הגה מוישי מנדלסון שגם עיבד את השיר יחד עם שרוליק אחיו.

להאזנה ←
שירים חסידיים

איציק אשל וחברים בהילולת האור החיים הקדוש

הזמר איציק אשל מארח את מיטב האמנים: יחיאל נהרי, משה דואק, אליה והב, דוד חפצדי, אהרון נחמן אשל, חיים אביטל וציון גולן לשיר חדש לרגל יום ההילולה של האור החיים הקדוש ר' חיים בן עטר זיע"א.

להאזנה ←
שירים חסידיים

ישראליק בש בגרסה אלקטרונית ללהיט 'גאולה'

לרגל חג הגאולה י"ב-י"ג תמוז, אותו מציינים בחסידות חב"ד לרגל יום שחרורו מהמאסר של האדמו"ר השישי – הרבי הריי"צ זצ"ל, משחרר הזמר החב"די ישראליק בש גרסה משלו ללהיט הענק "גאולה"

להאזנה ←

בקרוב נשוב לפעילות תקינה