הרב משה דוד ווייסמאן מגיש: עבודה שבלב 2 - חסידיניוז

הרב משה דוד ווייסמאן מגיש: עבודה שבלב 2

מאת: יוסי אשרי | כ׳ באדר א׳ ה׳תשע״ד (20/02/14) 10:19 | אלבומים חדשים | הדפס הדפס

משה דוד ווייסמאן - עבודה שבלב 2

הרב משה דוד ווייסמאן מקדיש את רוב זמנו ללימוד התורה, במסגרת הכולל בביתר עילית, בראשותו הוא עומד בעשור האחרון. במקביל הוא מלחין ניגונים חדשים, חלקם ראו אור לפני כשנה וחצי במסגרת אלבום הבכורה– עבודה שבלב שזכה לתשבחות רבות מכלי התקשורת.

מאז יצא האלבום הראשון, החל לעבוד במרץ על אלבום חדש, ממנו שחרר בחודשים האחרונים שני סינגלים; השיר ישימך – ברכת הבנות, והשיר עבודת השלמות, אשר מילותיו הגיעו מישיבת אוהל תורה בברנוביץ של הרב אלחנן וסרמן זצ"ל הי"ד. השיר הופיע באלבום טעימות מיוחד אותו חילק לבחורי ישיבות, כדי שיוכלו לטעום מלחניו ולהתחזק בעבודת ה' ובלימוד התורה.

בימים אלה רואה אור אלבומו השני והחדש של ווייסמאן – עבודה שבלב 2. שלוש-עשרה רצועות מכיל האלבום החדש, בו מתארחים הזמרים שלמה כ"ץ, יצחק מאיר, ארי גולדוואג, ירחמיאל זיגלר, אריה סימון ודוד דומברובסקי. במלאכת העיבודים נטל חלק לייזר לויד ועל המיקסים הופקד עמית גולן, שהאלבום הוקלט באולפניו. מגוון סגנונות מרכיבים את השירים באלבום; שירי שבת שמחים (לכה דודי, כי אשמרה)– אותם מבצע ווייסמאן בעצמו, ניגון כינור האינסטרומנטלי, פריילאך (סימן טוב, ובנה), שירי נשמה (אנו משכימים, יברכך, עבודת השלמות) ועוד.

שיר קצבי ומיוחד באלבום נקרא שמואל, המבוסס על הפעם הראשונה שהקב"ה נגלה לשמואל, ומסמל כל חייו של שמואל הנביא, שתמיד היה עבד נאמן של הקב"ה ומוכן וזריז לעשות כל תפקיד ושליחות. ווייסמאן הלחין את השיר לעילוי נשמת סבא שלו – שמואל בן משה דוד ז"ל – שהיה דוגמה לרעיון הזה.

"הניגונים האלו הם באמת 'העבודה שבלב' שלי, אני מתפלל איתם ומתחזק על ידם. אני מקווה שהדברים היוצאים מהלב שלי יכנסו אל לב השומעים, יהנו מהם וימצאו בהם תועלת בעבודת ה'." – אומר הרב משה דוד ווייסמאן.

הפצה: גרינטק.

לחצו PLAY להאזנה למיקס משירי האלבום

דירוג כתבה: כוכב אחדשני כוכביםשלושה כוכביםארבעה כוכביםחמישה כוכבים
Loading...

תגיות: , , , , , , , , ,


השאר תגובה

תוכן תגובה