שימי אנגל מגיש: הלהיט 'הכי טוב' מהאלבום החדש

שימי אנגל - כלל

כוכב חדש ועולה בשמי המוסיקה החסידית, מגיע אלינו היישר מארה"ב – שימי אנגל. כבר בהיותו צעיר הופיע אנגל ב"טישים" ואירועים מיוחדים בקהילתו במונקאטש. עם השנים והניסיון הרב שצבר, החל להופיע באירועים גדולים ורשמיים ברחבי ארה"ב. כמו-כן היה חבר במקהלת "המזמרים". לאחר שנישא והשקיע את זמנו בבניית ביתו. חזר אנגל אל קדמת הבמה והפך לאחד הזמרים המבוקשים בסצנת האירועים בארה"ב.

לפני כשנה, החל לעבוד על אלבום הביכורים שלו, כשאת מלאכת ההפקה הפקיד בידיו האמונות של נפתלי שניצלער. האלבום מקורי ומעניין, ומציע מיקס ייחודי וחדיש של מוסיקה חסידית עם טוויסט מקורי. שירים קלאסיים לצד שירים קצביים, בניהם שיר באידיש, באנגלית. כשאחת ההפתעות באלבום הינו שיר מיוחד של הרבי המרקד ר' שלמה קרליבך זמ"ל, שטרם יצא ומופיע לראשונה באלבום.

בין רשימת המלחינים והמעבדים ניתן למצוא שמות כמו יוסי גרין, פינקי וובער, ליפא שמעלצר, מוטי יילוביץ, איצי וואלדנר, ברוך לווין, משה לאופר, לייב יעקב ריגלר, נחמן דרייער, וכמובן נפתלי שניצלער.

'הכי טוב' – סינגל מתוך האלבום, המהווה מעין היכרות שעורך אנגל עם הקהל הרחב בישראל ובכלל. כמילות השיר: "התפקיד שלי יחיד ומיוחד, להשתדל ככל שרק אוכל. אתם תתנו את הכי טוב שבכם, אני אתן את הכי טוב שיש לי!". על הלחן הקליט והסוחף, ענק הזמר החסידי ליפא שמעלצר. כשעל העיבוד התוסס והמקפיץ, אלי קליין.

'כלל' – אלבום הביכורים של אנגל יגיע השבוע אל חנויות המוסיקה. הפצה בישראל: שנקיס.

לחצו PLAY להאזנה לשיר

ביצועים נוספים

גלריות

גלריה: כ-8000 איש בהדלקה המרכזית בעיר צפת

במהלך הערב הופיעו על הבמה המרכזית גדולי הזמרים ואומנים: שלמה כהן, חיים ישראל, שולי רנד, נפתלי קמפה, חיליק פרנק, ביני לנדאו, נער הפלא בנצי קלצקין.

להאזנה ←

בקרוב נשוב לפעילות תקינה