עמיחי שפיגלר מגיש סינגל שני: כי לך טוב להודות - חסידיניוז

עמיחי שפיגלר מגיש סינגל שני: כי לך טוב להודות

מאת: מתי שיינברג | ג׳ במרחשון ה׳תשע״ה (27/10/14) 18:15 | שירים חסידיים | הדפס הדפס

עמיחי שפיגלר - כי לך טוב להודות

לפני מספר חודשים שחרר עמיחי שפיגלר את סינגל הבכורה שובי נפשי, כעת הוא חוזר בסינגל שני – כי לך טוב להודות. שפיגלר (23), נשוי ומתגורר בעיר רעננה. כבר מגיל קטן הוא מחובר למוזיקה החסידית בכל נימי נפשו. סבא שלו – החזן מאיר שיקר ז"ל היה בעל תפילה ידוע בפייר לון שבניו ג'רזי, ארצות הברית וגם ברמת גן אחרי שעלה ארצה.

החיבור בינהם היה חזק ועמיחי מאמין שהוא הוריש לו את היכולות הווקאלית והאהבה לעולם המוסיקה. כבר בבר המצווה שלו, ביצע יחד עם אחיו התאום שיר חדש שהולחן ע"י יובל סטופל במיוחד לאירוע. מאז הוא משתדל לשיר בכל הזדמנות ובכלל זה מרבה לעלות לעמוד בבית הכנסת בתור שליח ציבור. התשבחות של המתפללים מחד והמשפחה המורחבת מאידך, הובילו להתמקצעות מוסיקלית והלחנת שירים מקוריים.

עשור חלף מאז הבר מצווה, עמיחי נכנס לאולפן יחד עם המעבד דניאל בנסמיאן, והתוצאה היתה סינגל הבכורה שובי נפשי שראה אור לפני מספר חודשים. התגובות החיוביות שקיבל על השיר, הובילו להחלטה לשדרג את ההפקה המוסיקלית בשירים הבאים ולהוסיף אליהם גם מקהלה.

בימים רואה אור הסינגל השני שלו – כי לך טוב להודות, אשר גם מילותיו לקוחות מספר התהילים, אליו מחובר עמיחי באופן אישי: "כל דבר שדוד המלך כותב נוגע בי ובמיוחד המילים האלה, בהם אנו מודים לה׳ על כל הדברים הטובים והניסים שהוא עושה לנו" – הוא אומר. בשיר משתתפים מקהלת ידידים, כשעל ההפקה המוסיקלית מופקדים שמואל יונה ודניאל בנסמיאן.

לחצו PLAY להאזנה לשיר

דירוג כתבה: כוכב אחדשני כוכביםשלושה כוכביםארבעה כוכביםחמישה כוכבים ממוצע: 3.00
Loading...

תגיות: , ,


השאר תגובה

תוכן תגובה