יותר קצבי, יותר שמח: אלבום הבכורה של עמרם ביטון - חסידיניוז

יותר קצבי, יותר שמח: אלבום הבכורה של עמרם ביטון

מאת: מערכת חסידיניוז | י״א באדר ה׳תשע״ה (02/03/15) 14:19 | אלבומים חדשים | הדפס הדפס

עמרם ביטון - התלהבות הלב

עמרם ביטון, הוא מוזיקאי מוכשר שהפציע לאחרונה. המוזיקה שהוא יוצר מהווה ללא ספק, בשורה חדשה לעולם המוזיקה היהודית. אלבום הבכורה "התלהבות הלב" שיצא אתמול נחשב למלאכת מחשבת מושקעת, ומלווה אותו נבחרת נגנים מצוינת מהשורה הראשונה בישראל.

המוזיקה המשובחת וגוון הקול המעניין, מייצרים סקרנות ושאיפה להמשיך ולהקשיב עוד ועוד. באלבום הבכורה "התלהבות הלב", בולטת היצירתיות של עמרם המשתלבת ומתאחדת עם צליל עשיר ומדויק, שעושה שימוש במגוון כלים אמיתיים. קשה, עד כמעט בלתי אפשרי לקטלג את המוזיקה של עמרם. הוא כותב מילים מתוך ליבו ואת ההשראה הוא שואב מהתורה ומגדולי עולם שיצקו את התוכן הרוחני האדיר. עמרם כותב ושר על נושאים שונים שממלאים את יומו, בזווית יהודית מקורית ובלתי אמצעית, הנשענת על חז"ל, אך גם על כתבי רבני הדורות האחרונים.

"בחרתי להשתמש במוזיקה כ'צינור שיחבר'…", אומר היוצר עמרם ביטון. "אנשים רבים, כמוני בעולם התשובה שהתרגלו להאזין לסגנון מוזיקה מסוים שאינו מונח על שולחנם היום. ג'אז, רוק, פאנקי, בלוז ואפילו רגאיי ועדיין מבקש להתחזק. עבורם, הלבשתי את סגנונות המוזיקה האלה על מילים קדושות שיסייעו להם להתחבר עוד יותר לאבינו שבשמיים. אני מאמין שניתן לשלב תורה ומוזיקה. הלב והרגש שלי נמצאים עמוק בין התווים…"

לפני כחודש שחרר עמרם ביטון סינגל קיצבי ((dance תחת השם "שמחה-התלהבות הלב", מילים של רבי נחמן מברסלב. (מתוך ספר המידות-ערך שמחה) "על ידי תנועות הגוף בא התלהבות הלב". תוך זמן קצר, הפך השיר ללהיט קיצבי ושמח המושמע ברדיו בלופ כמעט אינסופי. התגובות הרבות והצבעוניות המגיעות בגלל השיר והעובדה שרבים ורבות בישראל מצאו בו את השיר שירים אותם מעלה יותר מטפח מעל גבי קרקע – מלמדים שעם ישראל רוצה להתחבר, מאמין בתורותיו של רבנו נחמן ומבקש לשמוח עם התלהבות ליבו.

על העיבוד וההפקה המוזיקלית של האלבום חתום אורי שלזינגר, אחד המפיקים המוזיקליים מהשורה הראשונה בישראל, שהצליח באמצעות אוזן רגישה, לב מבין וכישרון מוכח להעצים את המוסיקה המיוחדת שיצר עמרם.

לקראת הוצאת אלבום הבכורה, משחרר עמרם ביטון סינגל קצבי חדש מתוך האלבום – "יודע עמוק בפנים", שצפוי להפוך ללהיט כמו קודמו ואולי אף מעבר לכך.

גם צורת ההפצה של האלבום החדש מקורית ולא שגרתית: האלבום יופץ ברשת Mekimi – רשת האופנה לנשים ונערות הפרוסה ברחבי הארץ. כל הרוצה לרכוש את אלבום הבכורה "התלהבות הלב" יכול להיכנס לאתר האינטרנט של "מקימי" כדי לצפות בכתובת הסניף הקרוב: http://www.mekimi-fashion.co.il/

לחצו PLAY להאזנה לשיר 'יודע עמוק בפנים' מתוך האלבום

דירוג כתבה: כוכב אחדשני כוכביםשלושה כוכביםארבעה כוכביםחמישה כוכבים ממוצע: 5.00
Loading...

תגיות: , ,


השאר תגובה

תוכן תגובה