אלי שוועבל מגיש קליפ תל אביבי לשיר 'יגע'

אלי שוועבל

אלי שוועבל, הסולן של להקת 'לב טהור' המיתולוגית השיק לפני כשנה אלבום בכורה אישי – 'יגע', כעת לקראת פורים הוא משחרר קליפ לשיר הנושא של האלבום שצולם דווקא בתל אביב הישראלית.

אלי שוועבל על הקליפ:
"נהנתי מאד לבטא ויזואלית את השיר שלי YAGGA ולצלם את הסרטון יחד עם הבמאי קובי פליישמן התל-אביבי ובשיתוף חברי הטוב והגורו שלי לביטוי יהודי עצמי – הרב יום טוב גלייזר שמפזר אנרגיות חיוביות של אהבה ואפשרויות בלתי נגמרות מהיום שהכרתי אותו והיה הבסיס ל"רכיבת האופניים הקסומה" שלנו ברחבי העיר תל-אביב וכן בנו ואנשי הצוות שליוו אותי בצילומים כמלצרים/ ספרים וכו'. בחרתי דמויות שונות אלה כביטוי של הצדדים השונים שלי ושל הדרכים להיות….

פורים הוא זמן מושלם כדי לשחרר את הסרטון הזה שכן בפורים כולנו מתחפשים במטרה לנסות ולהראות אחרת מאיך שאנחנו נראים בכל יום אחר בשנה. אני מקווה שהסרטון הזה ישמח אתכם ואם אתם רואים את עצמכם תקועים בכל דרך שהיא אני מקווה שהסרטון יתן לכם את האומץ לראות את עצמכם בצורה שונה".

לחצו PLAY לצפייה בקליפ

ביצועים נוספים

שירים חסידיים

שוע רוז בסינגל חדש לכבוד תכלית הבריאה: "שבת"

האם אנו אי פעם עוצרים ומבינים שהשבת היא התכלית של כל בריאתו של הקב"ה? הסיבה לכל דבר בעולם היא השבת. הכל נברא כדי שנקבל את מתנת השבת. שוע רוז הפך את זה לשיר, אותו כתב והלחין.

להאזנה ←

בקרוב נשוב לפעילות תקינה