חגיגת חול המועד סוכות בחברון: גלריה מרהיבה - חסידיניוז

חגיגת חול המועד סוכות בחברון: גלריה מרהיבה

מאת: יוסי אשרי | כ״ח בתשרי ה׳תשע״ו (11/10/15) 15:12 | גלריות | הדפס הדפס

ליפא שמלצער

גם השנה, חול המועד סוכות בחברון היה שמח כמו תמיד. כמיטב המסורת, טובי אמני הזמר היהודי והחסידי נטלו בחגיגה: יאיר שריון, חזקי סופר, ישי ריבו, ישי לפידות ומועצת השירה היהודית, להקת הקינדערלך, רולי דיקמן, מוישי ניילנדר וליפא שמלצער. על ההנחיה הופקד קובי סלע.

גלריית תמונות, צילומים: נתן איבגי.

דירוג כתבה: כוכב אחדשני כוכביםשלושה כוכביםארבעה כוכביםחמישה כוכבים ממוצע: 3.67
Loading...

תגיות: , , , , , , , , , ,


תגובות (3)

 1. מעריצה של איילוש הנסיכוש!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! הגיב:

  איילי שכחתה תחיוך??.!!!!!!!!!!!!! חחחחחחחחחחחחחחח סתם!!!!!!!!!!! תמשיך להיות פגזי!!!!!!!!!!!! ותמשיך לשיר כמו ש-ר-ק אתה יודע טוב מושלמוש?????????????? חבל שיצאת מהלהקה היא עכשיו ירדה אני כמעט לא מסתקלת על החדשים הם נראים ונשמעים על ה-פ-נ-י-ם!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! פדידה ד-ח-ו-ף להכניס את איילוש כי בלעדיו הלהקה שווה ז-ב-ל!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 2. מאיר פרוש הגיב:

  יילי שכחתה תחיוך??.!!!!!!!!!!!!! חחחחחחחחחחחחחחח סתם!!!!!!!!!!! תמשיך להיות פגזי!!!!!!!!!!!! ותמשיך לשיר כמו ש-ר-ק אתה יודע טוב מושלמוש?????????????? חבל שיצאת מהלהקה היא עכשיו ירדה אני כמעט לא מסתקלת על החדשים הם נראים ונשמעים על ה-פ-נ-י-ם!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! פדידה ד-ח-ו-ף להכניס את איילוש כי בלעדיו הלהקה שווה ז-ב-ל!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  הגב

 3. חדד הגיב:

  סליחה שאני ככה מגיב אבל מי בכלל היום שומע כבר על להקת הקינדרלעך מאז לפני חמש שנים שנתי קונסימגר אייל אביב מתן ונבו יצאו הלהקה ניהתה פח זבל כבר מי שומע עליה אני הייתי מציע לפדידה לסגור את הלהקה כרגע ולחדש אותה עוד ארבע שנים חהל סתם על הלהקה המסכנה מי היה מאמין תסתכלו עשר שנה אחורה מי לא היה שומע על הלהקה הזאת היום מי היה מאמין

השאר תגובה

תוכן תגובה