מרדכי גרנביץ' באלבום בכורה: כל החומות - חסידיניוז

מרדכי גרנביץ' באלבום בכורה: כל החומות

מאת: יוסי אשרי | ז׳ במרחשון ה׳תשע״ו (20/10/15) 17:02 | אלבומים חדשים | הדפס הדפס

מרדכי גרנביץ' - כל החומות

הזמר והיוצר הייחודי מרדכי גרנביץ', בן 32 גדל והתחנך בבית דתי בפתח תקווה, סיפור חייו הוביל אותו לחיות זמן מה בגוש קטיף. ולאחר ההתנתקות עבר להתגורר בגליל, אז החל להקליט שירים יחד עם חברו הטוב המוזיקאי הראל טל, השניים הקליטו אלבום סקיצות הנקרא "איה" שיצאו באופן אקראי כשנה לאחר מכן וזכו לאהדה רבה בקרב הקהל החילוני והדתי בארץ. שנה לאחר מכן, הוא הקליט שני שירים יחד עם המוזיקאי המוערך אברהם טל, השירים לא שוחררו באופן רשמי למדיה, אך אחד מהם "רוצה כיוון" עלה לרשת.

כל החומות' הוא אלבום הבכורה של מרדכי גרנביץ' עליו שקד בשנה וחצי האחרונות יחד עם המפיק המוזיקלי דוד ליפשיץ. האלבום כולל 10 שירים בסגנון רוק מתקדם, את מרבית השירים כתב והלחין. הטקסטים אישיים ומשקפים חיבוטי נפש, סערות והתמודדויות אותם עובר "המאמין המיוסר", ללא פילטרים אך עם הרבה תקווה ואמון בטוב הצפון בחיינו, כפי שבא לידי ביטוי בשיר "שוב" שיצא כסינגל יחד עם קליפ מושקע שביים אדם דויטש וזכה לפרגון רב.

זאת לצד שירים כגון "דודי" שנכתב בהשראת מאורעות "שובו אחים" ו "צוק איתן" ועד לשירים הלקוחים מן המקורות כגון "רבי כזה", שנכתב בהשראת הגותו הרוחנית של רבי נחמן מברסלב.

השירים עטופים במעטפת מוזיקלית עדכנית ועכשווית המתכתבים בהרמוניה עם כלל המגזרים ומצליחים לגעת ולהמיס את החומות כשם האלבום ושיר הנושא. בהקלטת האלבום לקחו חלק מוזיקאים מוערכים כגון: עמית יצחק, שרון פטרובר וגדי פוגאטש.

לחצו PLAY להאזנה לשיר 'ידיד נפש' מתוך האלבום

דירוג כתבה: כוכב אחדשני כוכביםשלושה כוכביםארבעה כוכביםחמישה כוכבים ממוצע: 5.00
Loading...

תגיות: , ,


השאר תגובה

תוכן תגובה