אבי בניון מרענן: מעל פסגת הר הצופים

אבי בניון - מעל פסגת הר הצופים

אבי בניון מחדש בפעם הראשונה שיר שמאוד קרוב לליבו, בוודאי בתקופה כזו. אבי מחדש את "מעל פסגת הר הצופים" ששר במקור יהורם גאון ולקוח מתוך "אני ירושלמי" שיצא בשנת 1971.

"לאחרונה עלה לי רעיון. רציתי לחדש שיר ישן ולתת לו את הפרשנות שלי. בארבעת אלבומיי הקודמים לא זכיתי למצוא משהו שאני יכול לתת לו ערך מוסף שיצדיק את ביצועו מחדש אבל עכשיו, כשאני מרגיש רצון להעלות את ירושלים על ראש שמחתי, מה יכול להיות נפלא יותר מלבצע שיר אהבה וגעגועים לעיר הקודש?"

לפני כמה חודשים כשהחל אבי באיסוף החומרים לאלבום החמישי, חזר לשיר שכבר בילדותו היה מזעזע בו את אמות הסִפִּים: 'מעל פסגת הר הצופים'. "בעקבות המצב שפקד את ארצנו בכלל ואת ירושלים עיר הקודש בפרט, הרגשתי שהנה, יש לי סימן מלמעלה שהדבר הנכון ביותר כעת הוא להזכיר לי ואולי לכולנו מה היה, הווה ויהיה הקשר והיחס שלנו לעיר הקודש. לירושלים.

לחצו PLAY להאזנה לשיר

ביצועים נוספים

שירים חסידיים

אבי הס בסינגל כיסופים חדש "מקדש מלך"

הזמר והיוצר אבי הס (השבת, לעלות בהר, לישועתך) משחרר סינגל חדש מלא בתקווה וציפייה לירושלים הבנויה "מקדש מלך" אותו הלחין מול חומות העיר העתיקה . העיבוד וההפקה המוזיקלית של אבי בעצמו.

להאזנה ←
שירים חסידיים

יענקי היל בסינגל חדש: "פשוט לחיות"

הלחימה בדרום בעיצומה, רוחות מלחמה נושבות בצפון, בתוך סערת הרגשות שאופפת את כולנו, משחרר יענקי היל סינגל חדש ״פשוט לחיות״, מילות השיר, שהולחן ונכתב על ידי המעבד אלי קליין.

להאזנה ←

בקרוב נשוב לפעילות תקינה