אלבום שני ומדהים לישי ריבו: פחד גבהים

ישי ריבו - פחד גבהים

ההתלהבות סביב האלבום החדש של ישי ריבו (26) התופעה והכישרון, לא שוככת. פחד גבהים, האלבום החדש מרכז סביבו עניין רב. אלפי אלבומים נמכרו ברכישה מוקדמת, והשבוע מגיע האלבום גם לחנויות. עיתוי היציאה לאור – ימי חודש אדר השמחים, משתלב היטב עם האג'נדה המוזיקלית של ריבו, ליצור ולשמח.

האלבום כולל 11 קטעים מצוינים, משובחים ומרגשים. היצירה של ריבו כוללת טקסטים מקוריים ששואבים מעולמות תוכן יהודיים, מאמרי חז"ל ותפילות מקוריות. ישי ריבו מדבר באלבום על הכלל ומוצא בו את עצמו, משפחתו ומכריו. הוא משוחח עם ריבונו של עולם, בהכנעה, מבקש ממנו, מתפלל אומר את שעל ליבו.

הקפיצה המטאורית שחווה ריבו, עם יציאת האלבום השני והסינגלים המרתקים שהובילו אליו (מקשה אחת זהב, מציל אותי כל יום, קול פעמונים) מציבה אותו במרכז העשייה התרבותית הישראלית על הקו היהודי מסורתי. השירים של ישי ריבו, שמהלכים קסם על המאזין ושובים בפשטות הלחנים ובטקסטים הרגישים. די בטוח שחז"ל היו גאים בפרשנויות המוזיקליות שהוא מעניק למאמרים ופסוקים, סוגיות ומדרשים.

כל המילים והלחנים של ישי ריבו, העיבודים נעשו במשותף – ישי ריבו יחד עם מאור שושן, על הניהול האומנותי: טלי כץ.

לחצו PLAY להאזנה לשיר 'זוכר אני' מתוך האלבום

סיבוב ההופעות שמלווה את יציאת ״פחד גבהים״ נפתח בהופעות השקה חגיגיות:
31/3 21:00, מוזיאון תל אביב לאמנות
7/4, 21:00, ז׳ראר בכר, ירושלים

ביצועים נוספים

שירים חסידיים

אבי הס בסינגל כיסופים חדש "מקדש מלך"

הזמר והיוצר אבי הס (השבת, לעלות בהר, לישועתך) משחרר סינגל חדש מלא בתקווה וציפייה לירושלים הבנויה "מקדש מלך" אותו הלחין מול חומות העיר העתיקה . העיבוד וההפקה המוזיקלית של אבי בעצמו.

להאזנה ←
שירים חסידיים

יענקי היל בסינגל חדש: "פשוט לחיות"

הלחימה בדרום בעיצומה, רוחות מלחמה נושבות בצפון, בתוך סערת הרגשות שאופפת את כולנו, משחרר יענקי היל סינגל חדש ״פשוט לחיות״, מילות השיר, שהולחן ונכתב על ידי המעבד אלי קליין.

להאזנה ←

בקרוב נשוב לפעילות תקינה