מי לא רוצה שיהיו לו צרכי פסח בהרחבה?

די דריי מעשה'ס

כשההוצאות לכבוד פסח גדלות והולכות, הקשיבו לשלושת סיפורי הסגולה של המגיד מקוז'ניץ ויהיו לכם בעז"ה צרכי פסח בהרחבה.

כולם מכירים את הסיפור של מושק'ה והקוף, השר "דיינו" שגנב את טבעתו של המלך והיי"ש שהפך למים בזכות ר' אלימלך מליז'נסק – הצד השווה בהם שכולם מספרים על הנס שבזכותו היו ליהודים צרכי פסח בהרחבה.

נכדו של ר' יו"ט ארליך ז"ל – המחנך הדגול והגראמער המפורסם הר"ר משה עהרליך כתב בכשרון רב את הסיפורים האלו בחריזה נפלאה ומיוחדת, חיבר אותם לשירים מוכרים ומתאימים כפתור ופרח, הזמר הנודע ר' ברוך ויזל מסולני מקהלת מלכות מבצע בחן רב את השירים – תענוג לאוזן לשמוע ולהקשיב.

על ההפקה המוזיקלית באלבום זה הופקד המעבד הצעיר והמוכשר ארי פרקש. את השילוב הזה תוכלו לשמוע בדיסק החדש שיצא לאור לקראת חג הפסח "די דריי מעשה'ס" – 3 הסיפורים שסגולה מהמגיד מקוז'ניץ לספרם בערבי פסחים בשביל שיהיו צרכי פסח בהרחבה.

כמו"כ תוכלו להקשיב בדיסק לסיפור "דער לוסטער פון קלויסטער" סיפור מרתק שסיפר ה"בן איש חי" ולקינוח… מחרוזת אינסטרומנטלית של ניגוני פסח בביצוע אשף הקלידים יענקי רובין.

לחצו PLAY להאזנה לטעימה מתוך האלבום

ביצועים נוספים

שירים חסידיים

שוע רוז בסינגל חדש לכבוד תכלית הבריאה: "שבת"

האם אנו אי פעם עוצרים ומבינים שהשבת היא התכלית של כל בריאתו של הקב"ה? הסיבה לכל דבר בעולם היא השבת. הכל נברא כדי שנקבל את מתנת השבת. שוע רוז הפך את זה לשיר, אותו כתב והלחין.

להאזנה ←

בקרוב נשוב לפעילות תקינה