ר' מנדל ראטה יוצא עם סינגל חדש ומקורי: בין הזמנים - חסידיניוז

ר' מנדל ראטה יוצא עם סינגל חדש ומקורי: בין הזמנים

מאת: מתי שיינברג | כ״ו בניסן ה׳תשע״ו (04/05/16) 13:25 | שירים חסידיים | הדפס הדפס

מענדל ראטה

אחרי ההצלחה של השיר 'תהום' עם הקליפ המרהיב אותו הגיש לפני כשבועיים ר׳ מנדל ראטה, בן האדמו"ר משומרי אמונים והמשפיע החסידי הולך באומץ בדרכו המקורית, לקרב את בני הנעורים בדרכי חיזוק ונועם דרך מוזיקה ושירה, ואף דרך שיעורים בחסידות המלווים בשירה ובנגינה על הגיטרה בשיעורים מלאי מסרים של חיזוק ואהבת הזולת.

כעת הוא יוצא עם שיר מחזק ומעודד, שהוא הלחין במיוחד בשביל בני הנעורים הנופשים כעת אחרי שהקדישו ממרצם ואונם במשך הזמן בלימוד התורה, שיר שיש בו מסר וחיזוק רב לנצל תקופת נופש זו להתעלות רוחנית ולאהבת חברים.

על הקליפ והשיר הזה הוא לא עבד יותר מימים ספורים, לדבריו, "זה היה כאשר צלצלתי לידידי המעבד הכשרוני ארי פרקש, הוא מספר, עם בקשה לבוא לאולפן ולהקליט סתם לעצמי כמה שירים שהלחנתי בתקופה האחרונה. בהגיעי לשם והנני מבצע את השיר בין הזמנים, שיר שהולחן לפני כשבוע בלבד, החלטנו בהשראה של רגע לעשות עיבוד לשיר ופשוט להוציא אותו לציבור בחול המועד הקרב ובא. ומרעיון למעשה. תוך יומיים היה סקיצה של שיר.. וביום שלאחריו אף החלטנו לצלם קליפ נחמד על השיר, ולהביא משהו מכובד ויפה לציבור".

על ההפקה עמד כאמור, המעבד הצעיר ארי פרקש, מי שעבד אף על הפקת השיר, ומאז התחבר בקשר עמוק עם שיריו המיוחדים של ר׳ מענדל, והפיק לו אף הפעם עיבוד מוצלח ומרענן אשר הביא את השיר למקום מוזיקלי מיוחד ומגוון, מלא חיות ותוכן.

לחצו PLAY לצפייה בקליפ

דירוג כתבה: כוכב אחדשני כוכביםשלושה כוכביםארבעה כוכביםחמישה כוכבים ממוצע: 3.10
Loading...

תגיות: ,


השאר תגובה

תוכן תגובה