הצמד נתנאל ישראל ושרולי ברונכר מכים שוב

נתנאל ישראל ושרולי ברונכר - רק שלך

"רק שלך" – כך נקרא הסינגל החדש של הצמד הצעיר והמפתיע נתנאל ישראל ושרולי ברונכר. מדובר בקאבר של אחד מלהיטי הפופ הגדולים והבולטים בתעשיית המוסיקה העולמית.

השיר מדבר אל כל יהודי באשר הוא, וקורא לכולם להתחבר ולהתאחד תחת כנפי האמונה. המילים הבולטות בשיר הם "שְׁמַע יִשְׂרָאֵל ה' אֱלֹוקינוּ ה' אֶחָד" שלאחרונה אנו נחשפים לפעילות ההפצה של פסוק זה מכמה גדולי ישראל אשר סוחפים אליהם את המון העם חובשי כיפה וגם אלה שלא, שמכריזים בכל העולם שה' אחד.

השיר יוצא דווקא בימים אלו עם שימת דגש על העבודה הרבה שנעשית על מנת לחבר בין הפלגים שבעם, בידיעה שאין בעולם שום כוח שיכול עלינו כשאנו מאוחדים. השניים מצרפים ווידאו קליפ מיוחד שמשרה המון אהבה ואחדות ובשבוע שעבר הפתיעו את תושבי העיר נתניה עם השיר החדש בהופעת בכורה מיוחדת, שגם אותה צילמו וצירפו אל הקליפ, התוצאה לפניכם.

לחצו PLAY להאזנה לשיר

לחצו PLAY לצפייה בקליפ

ביצועים נוספים

שירים חסידיים

מוטי ויזל ואברימי לונגר שרים: בסוד קדושים

מוטי ויזל ואברימי לונגר מתאחדים בפרויקט מיוחד לחידוש הניגון הקדוש של ר׳ מרדכי מנדבורנא זצ"ל. את הרעיון הגה מוישי מנדלסון שגם עיבד את השיר יחד עם שרוליק אחיו.

להאזנה ←
שירים חסידיים

איציק אשל וחברים בהילולת האור החיים הקדוש

הזמר איציק אשל מארח את מיטב האמנים: יחיאל נהרי, משה דואק, אליה והב, דוד חפצדי, אהרון נחמן אשל, חיים אביטל וציון גולן לשיר חדש לרגל יום ההילולה של האור החיים הקדוש ר' חיים בן עטר זיע"א.

להאזנה ←
שירים חסידיים

ישראליק בש בגרסה אלקטרונית ללהיט 'גאולה'

לרגל חג הגאולה י"ב-י"ג תמוז, אותו מציינים בחסידות חב"ד לרגל יום שחרורו מהמאסר של האדמו"ר השישי – הרבי הריי"צ זצ"ל, משחרר הזמר החב"די ישראליק בש גרסה משלו ללהיט הענק "גאולה"

להאזנה ←

בקרוב נשוב לפעילות תקינה