הביוגרפיה של בערי וובער באלבום חדש: אגודה אחת - חסידיניוז

הביוגרפיה של בערי וובער באלבום חדש: אגודה אחת

מאת: יוסי אשרי | ה׳ במרחשון ה׳תשע״ז (06/11/16) 12:03 | אלבומים חדשים | הדפס הדפס

בערי וובער - אגודה אחת

אחרי שישה אלבומים מוצלחים ושירים שהפכו ללהיטים ונחלת הכלל, החליט הזמר בערי וועבר לכתוב את סיפור חייו, ולא בספר אלא באלבום מוסיקלי משובח "אגודה אחת" שמו.

בשונה משאר האלבומים כאן תוכלו לפגוש את בערי כהוויתו, ב"אגודה אחת" הוא לוקח את המאזין לסיור בכל מיני תחנות בחייו, תחנות של אמונה, בטחון, תקווה ושמחה. בערי ישב שעות ארוכות אצל מיטב המלחינים כשבכל לחן, הלחין בעצמו חלקים נכבדים מהשירים והמלחינים השונים הוסיפו קטעים משלהם עד שהשירים התאימו במדוייק לסיפור חייו ולא סתם עוד להיטים כאלה ואחרים, עבודת נמלים מאומצת שבסופו של דבר יצרה אלבום מגוון מאוד עם סגנונות שונים ומיוחדים, כך שכל אחד יוכל למצוא באלבום שירים שאליהם הוא יוכל להתחבר ולאהוב.

כדי שהביוגרפיה תהיה מושלמת ומדוייקת צורפו למלאכה אנשי מקצוע שנתנו לה את הפירוש הנכון אליו שאף להגיע, כמו מנהלו האישי אלי לקס וצמד המעבדים המוכשרים של הפרוייקט מנדי הרשקוביץ וחזקי ברויער, כשבנוסף על כך נוטלים חלק באלבום שורה ארוכה של מיטב המלחינים והמעבדים ביניהם – איצי וולדנר, פינקי וועבר, מונה רוזנבלום, הצמד אלי קליין ואיצי ברי, עמי כהן, אודי דמארי, יואלי דיקמן, ברוך שלום בלסופסקי ועוד רבים וטובים.

לחצו PLAY להאזנה לשיר 'דידן נצח' מתוך האלבום

דירוג כתבה: כוכב אחדשני כוכביםשלושה כוכביםארבעה כוכביםחמישה כוכבים ממוצע: 4.33
Loading...

תגיות: , , , , , , , , , , , ,


תגובות (4)

  1. שירה גול הגיב:

    שלח לי כל מה שחדש (כמובן כשלא עולה כסף), תודה תודה! ותזכו למצות.

  2. שושנה לוי הגיב:

    איפה אפשר לקנות את הדסקים של בערי וובער

  3. שושנה לוי הגיב:

    איפה אפשר לקנות את הדסקים של בערי וובער ?

השאר תגובה

תוכן תגובה