עקיבא תורג'מן בסינגל שלישי: "שיבוא טוב"

עקיבא - שיבוא טוב

לאחר צאת הסינגל הראשון "קרוסלה" והניגון 'רננו צדיקים' לכבוד חג החנוכה, יוצא עקיבא בסינגל חדש אל תחנות הרדיו "שיבוא טוב". גם אותו, כמו את האלבום כולו, כתב והלחין עקיבא בהפקתו המוסיקלית של ניר מיימון

עקיבא על השיר:
"אני רק בנאדם שאני. מתחוללת סערה, אצלי בראש. דרך המסכים הכל קורא אליי. לבלוע ללא אבחנה. שטוף בים גועש של אמונות ודעות. בליל של רגשות אמת ופיתויים כוזבים. מלחמות פנימיות ותהומות. רגע לפני שמאבד את שיווי המשקל כמו מתוך חלום שומע 'כל העולם כולו גשר צר מאוד והעיקר שלא יתפחד כלל'

קריאתו של רבי נחמן מברסלב מביאה אותי לנשימה עמוקה והבנה, שהעולם הזה מלא דרישות, סתירות וניגודיות ואל מולם אני לא גיבור גדול. אני – רק בנאדם שאני. שרוצה להאמין בטוב הפנימי. משחרר ממני והלאה עבר ועתיד. מתרכז פנימה ונאחז בכאן ועכשיו ובאמונה החזקה – שיבוא טוב"

לחצו PLAY להאזנה לשיר

ביצועים נוספים

שירים חסידיים

אבי הס בסינגל כיסופים חדש "מקדש מלך"

הזמר והיוצר אבי הס (השבת, לעלות בהר, לישועתך) משחרר סינגל חדש מלא בתקווה וציפייה לירושלים הבנויה "מקדש מלך" אותו הלחין מול חומות העיר העתיקה . העיבוד וההפקה המוזיקלית של אבי בעצמו.

להאזנה ←
שירים חסידיים

יענקי היל בסינגל חדש: "פשוט לחיות"

הלחימה בדרום בעיצומה, רוחות מלחמה נושבות בצפון, בתוך סערת הרגשות שאופפת את כולנו, משחרר יענקי היל סינגל חדש ״פשוט לחיות״, מילות השיר, שהולחן ונכתב על ידי המעבד אלי קליין.

להאזנה ←

בקרוב נשוב לפעילות תקינה