נמואל בקליפ מרהיב לסינגל המקורי הראשון – "אלוקי" - חסידיניוז

נמואל בקליפ מרהיב לסינגל המקורי הראשון – "אלוקי"

מאת: יוסי אשרי | כ״ד בטבת ה׳תשע״ז (22/01/17) 16:25 | שירים חסידיים | הדפס הדפס

נמואל - אלוקי

נמואל הרוש, חסיד חב"ד, נולד וגדל בצרפת. בבית מוסיקלי, שמוסיקה בכלל, וניגוני חב"ד בפרט, היו חלק מההווי המשפחתי בכל ימות השבוע, ובעיקר סביב שולחן השבת. החיבור למוסיקה, החל כבר בילדותו, באירועים משפחתיים, ושל הקהילה היהודית בצרפת, וכבר אז צפו לו גדולות בתחום המוסיקה.

בהיותו נער חווה אירוע אנטישמי, שבעקבותיו גמלה בליבו ההחלטה לעשות עלייה אל ארץ ישראל כשהוא בגפו והמשפחה המורחבת נותרה בצרפת. נמואל החל ללמוד בישראל בישיבה, כשבהמשך התחיל לשלב לצד לימודי הקודש, הופעות בחתונות ואירועים.

לפני כשנה הוציא את אלבומו הראשון "התגלות". וביחד עם שותפו לפרויקט המעבד והמפיק המוסיקלי דני אבידני יצרו מפגש מוסיקלי מיוחד בין ניגוני חב"ד ישנים ואהובים, לפרשנות מוסיקלית חדשה ורעננה.

"אלוקי" – הינו הסינגל הראשון מתוך האלבום המקורי, עליו עובד נמואל בימים אלו. מבחינת נמואל, השיר מהווה סוג של סגירת מעגל מרגשת, עם אותו אירוע אנטישמי שחווה בנערותו. שם ראה לנגד עיניו את המילים "אלוקי נשמה שנתת בי טהורה היא… כל זמן שהנשמה בקרבי מודה אני…". ולהפיץ את אור היהדות ולחבר בין הזרמים השונים בעם באמצעות המוסיקה שלו.

את השיר הלחין איצי וולדנר, הנחשב למכונת להיטים בתעשיית המוסיקה החסידית. כשעל העיבוד וההפקה המוסיקלית אמון דוד איכילביץ [ישי ריבו] אחד הכוכבים העולים בעולם המוסיקה היהודית.

לשיר הופק וידאו-קליפ שצולם באחד לוקיישנים המרהיבים והמיוחדים בירושלים – "מערת צדקיהו". על הפקת הקליפ חתום שלום אייזנבך, מפיק ובמאי חרדי שחתום על שלל קליפים וסרטים. כשעל הבימוי הופקד אריאל כהן, גם הוא חתום על לא מעט הצלחות בתחום.

לחצו PLAY לצפייה בקליפ

דירוג כתבה: כוכב אחדשני כוכביםשלושה כוכביםארבעה כוכביםחמישה כוכבים ממוצע: 5.00
Loading...

תגיות: , , ,


תגובות (1)

  1. יהונתן הגיב:

    סחטיין ליעקב גרינשטיין על הצילום המדהים!!!

השאר תגובה

תוכן תגובה