יונתן רזאל בסינגל שלישי ומקסים: "הללויה" - חסידיניוז

יונתן רזאל בסינגל שלישי ומקסים: "הללויה"

מאת: מתי שיינברג | ח׳ באדר ה׳תשע״ז (06/03/17) 10:28 | שירים חסידיים | הדפס הדפס

יונתן רזאל - הללויה

"נווה תלאות" ו –"עכשיו אני עף" הסינגלים הראשונים שבישרו על אלבום חדש ליונתן רזאל מזה 5 שנים, ושטפו את הרדיו וחיממו את הלב. עכשיו יוצא לאוויר סינגל שלישי "הללויה" – שיר מקסים, מלא נשמה לקראת ימי השמחה של חודש אדר.

יונתן רזאל: הרבה זמן אני חולם שיצא ממני שיר שמח, פשוט. המילה "הללויה" מלאה אסוציאציות של שמחה בשבילי …אביב, תפילת רבים בשבת בבוקר בנחלאות עם אבא , ילדים רוקדים עם תוף מרים , ובעצם הקול של שירת הבריאה כולה….כל הנשמה תהלל יה הללויה.

אני זוכר פעם לפנות בוקר בניו יורק יוצא אל הרחוב הגשום הקר ….רואה , ישוב על הרצפה מקבץ נדבות שר בשמחה כאלו אין עוני וקור מנת חלקו …הללויה הללויה … גם הביצוע של השיר היה ככה ….גלעד אפרת הקונטרבסיסט שלי מתופף על הכלי שלו (בנוסף לנגינה מופלאה) אני מוציא את צרור המפתחות מכיסי ו"מנגן " עליו , מקיש על כוסות … ומצטרף אליו …ויחד שרים …הללויה "הללוהו בצלצלי שמע , הללוהו בצלצלי תרועה” חוזר הביתה בערב …מרים את הילדים על הידים ורוקד …כל הנשמה תהלל יה.

אז הנה :סוף החורף ,אביב בפתח … פורים ופסח כבר עוד מעט פה … ואני מוציא אל העולם את השיר הזה. תודה לך ה' שנתת לי שיר במתנה.

לחצו PLAY להאזנה לשיר

דירוג כתבה: כוכב אחדשני כוכביםשלושה כוכביםארבעה כוכביםחמישה כוכבים ממוצע: 4.83
Loading...

תגיות:


השאר תגובה

תוכן תגובה