השקט של גרשון ורובה וארי גולדוואג – "ביום ההוא"

גרשון ורובא וארי גולדווג - ביום ההוא

לאחר שכבש את הלבבות עם סגנון מוזיקלי מגוון והייחודי, ממשיך הזמר והיוצר גרשון ורובה עם סינגל שקט ומרגש – "ביום ההוא", מתוך האלבום ה 13 שלו, "אני ישראל".

המוזיקאי גרשון ורובה חותם בקרוב שלושה עשורים בפעילות מוזיקלית ענפה, הכוללת 13 אלבומים, הופעות ושיתופי פעולה עם גדולי הזמר היהודי והחסידי של כל הזמנים כמו אברהם פריד, דדי גראוכר, בני פרידמן, גד אלבז, יעקב שוואקי ועוד. לא בכדי אוחז ורובה במקצועו כזמר ויוצר לאורך שנים רבות: כבן לאב חזן קהילה ולאם – זמרת אופרה, מגשים ורובה את הפתגם ש'התפוח לא נופל רחוק מן העץ'.

לא מכבר, הושק אלבומו ה 13 "אני ישראל". האלבום, מייצג בשמו את דרך החשיבה הייחודית של גרשון כאחד שגדל בקהילה אמריקאית מעורבת, המעצימה את תחושת היהדות והשייכות לארץ ישראל. באלבום, משולבים סגנונות מוזיקליים שונים המסמלים את הרבדים בעם ישראל, היוצרים יחד את ה"אני ישראל" הפרטי בכל יהודי.

מילות הפסוק מהנביא ישעיהו "כי עין בעין יראו בשוב ה׳ ציון, כי ביום ההוא יהיה ה' אחד ושמו אחד", נבחרו כראי נוסף להשקפתו היהודית של גרשון ורובה. אל המילים שודך לחן בסגנון ישיבתי שכולו ערגה לשיבת האלוקים לציון.

לביצוע השיר, מצטרף הזמר והיוצר ארי גולדוואג שחתום על לחנים פורצי דרך במוזיקה החסידית כמו "יש תקווה" של בני פרידמן ועוד. יחד הם מציגים ביצוע מרגש וסוחף כאחד.

מילים: ספר ישעיהו | לחן: שמחה קרנצר | עיבוד: אלי קליין & איצי ברי

לחצו PLAY להאזנה לשיר

ביצועים נוספים

בקרוב נשוב לפעילות תקינה