- חסידיניוז - https://www.chasidinews.com -

אלישע בירנבאום עובר אל קדמת הבמה: עקבות

ללא ספק, אלישע הוא הגיטריסט הכי חם היום במגזר הדתי. הוא מופיע עשרות פעמים בחודש, מנגן לצד גדולי המוסיקה היהודית (אברהם פריד, חנן בן ארי, אהרן ויונתן רזאל ואחרים) ובכל מקום, מטביע את חותמו הייחודי, של מקצוענות ללא פשרות וחיוך ששובר את כל המחיצות.

בחודשים האחרונים החל אלישע לעבוד על אלבום בכורה, בו מביע את עולמו הערכי-אמוני במעטפת מוסיקלית מקצועית ומשובחת. התכנים של אלישע נשאבו מהעולם הדתי והישיבתי בו צמח, אך הם מוגשים בשפה ישראלית-מוסיקלית שיכולה לגעת בכל אחד. מעבר להופעותיו הרבות, ברזומה המרשים שלו נמצאים האלבום 'ניגון ישראלי' שעובד על ידו וכן השיר 'יהי רצון' אותו הלחין והיום מושר במאות ישיבות, אולפנות ובתים בישראל.

סנונית ראשונה מתוך האלבום שבדרך, הוא הסינגל החדש 'עקבות'. השיר נכתב בהשראת המשל הידוע, ועוסק בקשר בין אדם לבוראו, לאורך מסע החיים. מתאים במיוחד לימים אלה של התחדשות והמלכתו יתברך.

"רציתי ליצור משהו שיתן לאנשים כח, שיוסיף להם אופטימיות ואור בפנים, לקחתי מקומות עמוקים בלב והלבשתי עליהן מוסיקה איכותית. מתפלל מעומק הלב שהשיר יגע בלבבות, יוסיף קצת טוב בעולם ושאהיה שליח נאמן להאיר את העולם במוסיקה חיובית, ערכית, מקרבת לקראת השנה החדשה" – אומר אלישע.

לחצו PLAY להאזנה לשיר https://www.chasidinews.com/wp-content/uploads/2017/09/אלישע-בירנבאום-עקבות.mp3 [1]