במלאות השנה לבנו ז"ל: עקיבא גרומן שר 'הכל טוב' - חסידיניוז

במלאות השנה לבנו ז"ל: עקיבא גרומן שר 'הכל טוב'

מאת: יוסי אשרי | כ״ט בטבת ה׳תשע״ט (06/01/19) 10:55 | שירים חסידיים | הדפס הדפס

עקיבא גרומן, או בשמו המוכר יותר – קיבע, החל את דרכו המוזיקאלית לפני שנים אחדות כבעל המנגן המפורסם בתולדות אברהם יצחק, כאשר לפני שנתיים הוא פורץ בעוצמה אל תעשיית החתונות ומעמדי הרגש והשמחה בחצרות אנ"ש.

בדיוק לפני שנה, בימים אלו, נפרד ל"ע קיבע מבנו הקטן שמילי ז"ל, שנקטף באיבו בפטירה טראגית שזעזעה את המוני בית ישראל. הסתלקותו של שמילי פערה חלל עמוק ובלתי ניתן לאיחוי בביתם ובליבותיהם של קיבע ומשפחתו, כמו גם בלבבות מכריו וידידיו וכל אשר דבר הטרגדיה הגיעה לאוזניו.

ויהי ככלות ימי השבעה. חבר טוב, שראה בצערו ויחד עם זאת במידת האמונה וקבלת הדין של קיבע, לחש באוזנו, כי שמא מן הראוי, כבעל מנגן ומשמח לבבות, לייחד שיר חיזוק וזיכרון גם יחד, לעילוי הנשמה. "כעבור תקופה", מספר קיבע, "למדתי 'תניא' כמנהגי, כאן גיליתי לפתע, באגרת הקודש בפרק י"א המכונה 'להשכילך בינה', את המילים המרטיטות והמחזקות 'אבל באמת אין רע יורד מלמעלה והכל טוב', מילים שנגעו לליבי עד מאוד והביאו אותי לקום ולעשות מעשה"!

קיבע לא התפשר במאומה בדרך להפקה המושלמת. הוא פנה לפנחס ביכלר, כאשר אחר בניית קונספט ורעיון, הוא ממשיך למוטי אילוביץ מארה"ב להזמנת הלחן ההולם ומכאן למעבד משה לאופר להשלמת התמונה. מקהלת 'מלכות' נתנה את קולותיה והשלימה את ההפקה.

לחצו PLAY להאזנה לשיק

דירוג כתבה: כוכב אחדשני כוכביםשלושה כוכביםארבעה כוכביםחמישה כוכבים ממוצע: 4.79
Loading...

תגיות: , , ,


תגובות (3)

 1. אמונה שלימה הגיב:

  אם הכל טוב ב א מ ת למה אתה נשמע כזה עצוב??

 2. ד הגיב:

  פשוט מדהים !!!
  אני מחובר חזק מאוד למוזיקה יש לי אח וגיס זמרים ואני בעצמי אוהב מוזיק
  לאחר הקליפ של השלום זכר המולא והמושקע בדקתי אחר שמיך ועלה לי השיר המחזק הנפלא מלא באמונה אשריך ר' עקיבא תמשיך להצליח ךשמח ולחזק
  יפה ומיוחד

 3. אוה אוח הגיב:

  רואים שמוטי אילאוויטש שותף בשיר
  אין מילים

השאר תגובה

תוכן תגובה