שיאים חדשים נשברים באלבום החדש של א.ק.א. פלא – "פלטניום"

akapella-platinum

ימי ספירת העומר מביאים בצקלונם שלל אלבומים וסינגלים ווקאלים, שנועדו למלא את החלל שהותירה המוסיקה בצאתה לפגרה. שני זאנרים מרכזיים חולשים על התחום: החסידי יותר, עם מיטב השירים והניגונים מחצרות חסידיים, והאמריקאי יותר, הנוטלים את מיטב הלהיטים העכשווים ומוסיפים להם הרמוניות ווקאליות להשלמת החוסר.

ההרכב דנן, בו אנו עוסקים כעת, שייך כמובן לזאנר השני. מדובר בחבורת א.ק.א. פלא של חיים דוד אייכלר, שהספיקה להוציא שלושה אלבומים ווקאלים, ומאז להתמקם בראשית רשימת האלבומים הווקאלים עם ביצועים חסרי תקדים והרמוניות מופלאות. בימים אלה רואה אור אלבומם הרביעי של הלהקה – "פלטניום".

לא לחינם הוא זכה לשם הזה, מכיוון שהאלבום החדש מגיע לשיאים חדשים: אם זה האמנים האורחים המשתתפים בו: בערי וובער, יוסי גרין, דוד גבאי, שלשלת גוניור, מו קיס, שלומי קאופמן וחבורת "קול איש" הווקאלית גם היא, אם זה בחירת השירים המצוינת: ענווים, הענטעלעך, בענין השמחה, יפיפית ואחרים, ואם זה הביצועים המיוחדים, שלא להאמין, מגיעים מקולות אנוש, והעטופים בהבלחים המגיעים ממחוזות אחרים.

לחצו PLAY להאזנה לשיר "הענטעלעך" מתוך האלבום
[audio:https://www.chasidinews.com/audio/akapella-hentelech.mp3.mp3]

ביצועים נוספים

שירים חסידיים

אבי הס בסינגל כיסופים חדש "מקדש מלך"

הזמר והיוצר אבי הס (השבת, לעלות בהר, לישועתך) משחרר סינגל חדש מלא בתקווה וציפייה לירושלים הבנויה "מקדש מלך" אותו הלחין מול חומות העיר העתיקה . העיבוד וההפקה המוזיקלית של אבי בעצמו.

להאזנה ←
שירים חסידיים

יענקי היל בסינגל חדש: "פשוט לחיות"

הלחימה בדרום בעיצומה, רוחות מלחמה נושבות בצפון, בתוך סערת הרגשות שאופפת את כולנו, משחרר יענקי היל סינגל חדש ״פשוט לחיות״, מילות השיר, שהולחן ונכתב על ידי המעבד אלי קליין.

להאזנה ←

בקרוב נשוב לפעילות תקינה